Fabio Capello'dan şok itiraflar: Ronaldo bir kadın düşkünüydü, Real Madrid'den o yüzden gönderdim...

Fabio Capello, Real Madrid günlerinden bahsederken Milan'ın Ronaldo transferinin hatalı olduğunu düşündüğünü açıkladı. İtalyan çalıştırıcı "Silvio Berlusconi'nin bana Ronaldo'nun durumunu sorduğunu hatırlıyorum. Berlusconi'ye onun antrenman bile yapmadığını, aklının fikrinin sadece kadınlar ve partilerde olduğunu söyledim.''

Fabio Capello, o dönem için Inter'den Real Madrid'e 45 milyon Euro karşılığında transfer edilen Ronaldo Nazario hakkında konuştu. 

Teknik adam Dello Sport Festival'daki açıklamasında; "Real Madrid teknik direktörlüğü büyük bir sorumluluktur. İkinci dönemimde Ronaldo'yu göndermeye ve onun yerine takıma kazanma ruhu getiren Cassano'yu tutma kararı almıştık. O günkü kararım için hala gururluyum." dedi. 

Fabio Capello'dan şok itiraflar: Ronaldo bir kadın düşkünüydü, Real Madrid'den o yüzden gönderdim...

"RONALDO'YU TRANSFER ETMELERİ HATAYDI"

Capello sözlerinin devamında; "Silvio Berlusconi'nin bana Ronaldo'nun durumunu sorduğunu hatırlıyorum. Berlusconi'ye onun antrenman bile yapmadığını, aklının fikrinin sadece kadınlar ve partilerde olduğunu söyledim. Onu transfer etmenin hata olacağını söyledim. Bir sonraki gün gazetede Milan'ın Ronaldo'yu transfer ettiği haberini okudum. Gerçekten komikti." açıklamasında bulundu.  

Ronaldo Nazario, 2007 yılında Milan'a 7.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer olmuştu. 

Fabio Capello'dan şok itiraflar: Ronaldo bir kadın düşkünüydü, Real Madrid'den o yüzden gönderdim... - Resim : 2

Fabio Capello'dan şok itiraflar: Ronaldo bir kadın düşkünüydü, Real Madrid'den o yüzden gönderdim... ile ilgili etiketler Real Madrid Milan Fabio Capello Ronaldo
GÜNÜN VİDEOSU

Arjantin'de Merkez Bankası için cenaze töreni düzenlendi!

Arjantin'de yeni başkan Javier Milei'nin destekçileri Merkez Bankası'nın kapısında cenaze töreni düzenledi. Javier Milei, hiperenflasyonu sona erdirmek için "merkez bankasını kapatma" sözü vermişti.