Exxen fiyatlarında beklenmedik zam haberi açıklandı: Abonelik ücreti ne kadar oldu?

Exxen, en özel yapımları seyirciyle buluşturarak keyifli zaman geçirme fırsatı sunuyor. Exxen ile keyifli zaman geçirmek isteyenlerin artık daha fazla ücret ödemesi gerekiyor. Exxen ücretlerine zam geldi. İşte detaylar…

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen; Gibi, Leyla ile Mecnun gibi sevilen yapımları izleyicilerle buluşturuyor. Bu nedenle çok sayıda abonesi bulunuyor. Ancak yeni gelen habere göre Exxen aboneleri biraz üzüleceğe benziyor. Exxen tarafından alınan karara göre abonelik ücretlerine zam yapılacağı belirtildi. Zam kararı neticesinde abonelik ücretleri yeniden düzenlendi.

Exxen’de sevilen pek çok yapım bulunuyor. Çocuk, reality show, dizi gibi farklı kategorilerde yer alan yapımların geniş bir izleyici kitlesi bulunuyor. Yapılan zammın aboneleri nasıl etkileyeceği merak ediyor. Platformu kullanan kişi sayısında azalma olup olmayacağı da en çok tartışılan konular arasında bulunuyor.

2023 EXXEN ve EXXEN SPOR SEZONLUK GÜNCEL ABONELİK ÜCRETLERİ

Exxen fiyatlarında beklenmedik zam haberi açıklandı: Abonelik ücreti ne kadar oldu?

Yapılan zamla beraber Exxen sezonluk ücretlerine zam geldi. Exxen’in reklamlı ve reklamsız paket seçenekleri bulunuyor. Buna göre sezonluk reklamlı paketin aylık ücreti 119 TL oldu. Toplam paket ücreti 595 TL oldu.

Sezonluk reklamsız paket ücreti aylık 139 TL oldu. Toplam ücret miktarı ise 695 TL olarak belirlendi. Reklamlı aylık paket ücreti 144,90 TL; reklamsız aylık paket ise 169,90 TL oldu.

2023 EXXEN YILLIK GÜNCEL ABONELİK ÜCRETLERİ

Exxen fiyatlarında beklenmedik zam haberi açıklandı: Abonelik ücreti ne kadar oldu? - Resim : 2

Yapılan zam sonrası yıllık ücretler de değişikliğe uğradı. Zam sonrası yıllık reklamlı paket aylık 54 TL oldu. Bu ücretin yıllık tutarı ise 648 TL olarak uygulanıyor.

Reklamsız yıllık paket, aylık 74,90 TL olarak belirlendi. Toplam reklamsız yıllık paket ücreti 898,80 TL oldu. Reklamlı aylık paket almak isteyenler 64,90 TL ödeyecek. Reklamsız aylık paket ise 89,90 TL olacak.

Abonelik ücretlerine bir daha ne zaman zam yapılacağı bilinmiyor. Belirli aralıklarla abonelik ücretlerine zam yapılabiliyor. Zam konusunda aboneler, mail ya da SMS yoluyla bilgilendiriliyor. Bu sayede zammı kabul etmek istemeyenler, abonelik sürecini sonlandırabiliyor. Exxen platformunda sevilen yapımların olması, zamma rağmen aboneliklerin sürdürülmesini sağlıyor.

Exxen fiyatlarında beklenmedik zam haberi açıklandı: Abonelik ücreti ne kadar oldu? ile ilgili etiketler Exxen Acun Ilıcalı zam
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.