Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. bölüm full izlenmek için yayında. 8 Aralık akşamında ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. bölüm sansürsüz tek parça halinde Youtube’de.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. bölüm izle linki merakla araştırılıyor. 8 Aralık akşamında ATV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Oktay Kaynarca’nın oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 175. son bölümü tek parça halinde Youtube üzerinden izlenebilecek.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 175. BÖLÜM İZLE TIKLAYINIZ

Abisi Derman Korkmaz'ın hesabını sormak isteyen Yaman Korkmaz, Hızır Çakırbeyli'nin karşısına dikilerek Alpaslan Çakırbeyli'nin yok edilmesini ister. Hızır Çakırbeyli'nin ikazlarına rağmen, kendi planlarının uygulamaya başlayan Korkmazlar, tansiyonu yükseltmeye kararlıdır. Şahin Ağa'ya yapılandan sonra gözünü karartan Alpaslan ise soluğu masada alır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. bölüm

Alpaslan'ın hedefinde Yavuz vardır. Amcası İlyas Çakırbeyli'nin lider olduğu masaya yaptığından herkesi zor durumda bırakır. Daha yeni masanın lideri olan İlyas Çakırbeyli, yeğeni ve masa arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Hızır Çakırbeyli'nin kurduğu oyundan habersiz kendi başına hareket eden Alpaslan, teyzesi Ceylan Çakırbeyli'nin de ikazıyla kendini geri çekmeye hazırdır. Fakat Alpaslan'ın mekanına yapılan son eylem ortalığı yeniden karıştırır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. bölüm ile ilgili etiketler

Sitene Ekle