Erkin Koray'ın o sözleri yeniden gündem oldu: "Bu kadar fazla haini olan bir ülke yoktur herhalde. Hainimizin adı da Mehmet falan. Nasıl çıkacağız bu işin içinden"

7 Temmuz'da hayatını kaybeden Rock müziğin efsanevi ismi Erkin Koray'ın yıllar önce katıldığı bir programda söylediği sözler yeniden sosyal medyada gündem oldu.

82 yaşında aramızdan ayrılan rock müziğin efsane ismi 'Erkin Baba' lakaplı Erkin Koray, tüm sevenlerini yasa boğdu.

Müzisyen kişiliğinin yanında hayata bakış açısıyla da birçok insanı etkilemiş birisi olan Erkin Koray'ın şu sıralarda bir videosu sosyal medyada tekrar gündem oldu.

Erkin Koray'ın yılalr önce 'Bunu Konuşalım' isimi programda söylediği sözler sosyal medyada çokça paylaşılıyor.

Koray'ın "Bu kadar fazla haini olan bir ülke yoktur herhalde" diyerek isyan ettiği o sözler paylaşım rekorları kırdı.

"BU KADAR FAZLA HAİNİ OLAN BİR ÜLKE YOKTUR"

"Hain var çok fazla. Bu da benim canımı çok sıkıyor. Bu kadar fazla haini olan bir ülke yoktur herhalde. Bi de bizim hainimzle işimiz çok zor. Çünkü hainimizin adı da Mehmet falan. Nasıl çıkacağız bu işin içinden. Misal veriyorum adı Mehmet soyadı Türk ya da adı Altan falan. İsimler bir yere çağırışım yapmasın atıyorum kafadan.

Şimdi ben bunun altından nasıl kalkacağım. Mehmet geliyor, Merhaba, başımızın üstünde yerin var ama arkamızı dönüyoruz hain. İnanın bana gözlerime ve kulaklarıma inanamıyorum. Nasıl olur da bu insanlar, içimizdeki insanlar böyle şeyler söylüyor. Bunu ancak bir yabancı, bir düşman söyler."

Erkin Koray'ın o sözleri yeniden gündem oldu: "Bu kadar fazla haini olan bir ülke yoktur herhalde. Hainimizin adı da Mehmet falan. Nasıl çıkacağız bu işin içinden" ile ilgili etiketler Erkin Koray Türkiye
GÜNÜN VİDEOSU

135 zehir taciri yakalandı! Bakan Yerlikaya nefes kesen operasyon anlarını paylaştı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Mustafakemalpaşa ilçesi ile Balıkesir'de eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyondan görüntüler paylaşarak 135 zehir tacirinin gözaltına alındığını ve çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildiğini duyurdu.