Erhan Çelik Gülben Ergen neden boşandı?

Erhan Çelik Gülben Ergen neden boşandı merak ediliyor. İbo Show'un bu akşam ki konuğu Gülben Ergen hakkında araştırmalar devam ediyor. Ünlü şarkıcının eski eşi Erhan Çelik'ten boşanma sebebi haberimizde.

Erhan Çelik Gülben Ergen neden boşandı, boşanma sebebi neydi gibi soruların yanıtı haberimizde.

ERHAN ÇELİK GÜLBEN ERGEN NEDEN BOŞANDI?

Ayrılığa Gülben Ergen ile 3 oğlunun babası, 2012 yılında boşandığı Mustafa Erdoğan'ın sık görüşmesi sebep oldu. Buluşmalar herkesin gözü önünde İstinye ve Bebek'te yapılınca Çelik rahatsızlık duydu ve eşi Ergen'e birçok kez söyledi.

GÜLBEN ERGEN'E SÜRPRİZ YAPMAK İSTEDİ

Bir diğer olay ise Eylül ayında yaşandı. TRT'deki görevi sebebi ile Ankara'da yaşayan Çelik, Mahsun Kırmızıgül'ün çektiği, Ergen'in de oynadığı 'Vezir Parmağı' filminin seti için Kapadokya'ya gitme kararı aldı. Çelik, çekimler sebebi ile bir süredir görmediği eşine sürpriz yapmak istedi.

MUSTAFA ERDOĞAN GELMESİ İPLERİ KOPARDI

Film ekibinden sızan bilgiye göre; Çelik, Kapadokya'ya giderken, Ergen'in ilk eşi Erdoğan'dan olan oğulları; 9 yaşındaki Atlas ve 7 yaşındaki ikizleri Ares ile Güney'i de yanına aldı. Ergen, ailesini karşısında görünce çok sevindi. Bunu duyan Erdoğan'ın da, "Oğullarımı göreceğim" diyerek aniden Kapadokya'ya gelmesi ipleri kopardı.

GÜLBEN ERGEN VE ERHAN ÇELİK KAÇ YIL EVLİ KALDI?

Gülben Ergen, 27 Eylül 2014 tarihinde Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Erhan Çelik ile evlenmişti. Gülben Ergen 2004 yılı Eylül ayında Sultans of the Dance ve Anadolu Ateşi gibi çeşitli organizasyonlarda görev alan gazeteci ve sanat yönetmeni, Yılmaz Erdoğan'ın abisi Mustafa Erdoğan ile evlemiş, 2012 yılında boşanmıştı.

Erhan Çelik Gülben Ergen neden boşandı? ile ilgili etiketler Gülben Ergen