Erdoğan'dan Katar'da dikkat çeken açıklamalar: Türk ekonomisine saldırılarda Katar daima yanımızda oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar ziyaretinde Katar-Türk Birleşik Müşterek Kuvvet Komutanlığı’na giderek askerlere hitap etti. Erdoğan, "Türk ekonomisine saldırılarda Katar daima yanımızda oldu.Katar ile ilişkilerimizi her alanda derinleştireceğiz.Katar'ın güvenliğini kendi ülkemizden ayrı tutmuyoruz." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar-Türk Müşterek Kuvvet Komutanlığı'nda Mehmetçik'e seslenerek dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

"KATAR'IN GÜVENLİĞİNİ KENDİ ÜLKEMİZDEN AYRI TUTMUYORUZ"

"Türk ekonomisine saldırılarda Katar daima yanımızda oldu." diyen Erdoğan, " Katar ile ilişkilerimizi her alanda derinleştireceğiz. Katar'ın güvenliğini kendi ülkemizden ayrı tutmuyoruz." açıklamalarında bulundu. 

 

 İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları...

Rabbim sizi ve güvenlik güçlerimizin tamamını her türlü kazadan, beladan ve saldırıdan muhafaza eylesin. Sizlere ailelerinizin, sevdiklerinizin ve aziz milletimizin sevgilerini, selamlarını getirdim.

'DEVLETİMİZİN GÖZ BEBEĞİSİNİZ'

Sizler devletimizin göz bebeğisiniz. Buradaki görevinizi büyük titizlik ve fedakarlıkla yaptığınızı görüyor, bundan da memnuniyet duyuyorum.

 

"KÖRFEZ HALKI BİZİM KARDEŞİMİZDİR"

Bu güzel coğrafyanın kardeşlikle gündeme gelmesini her alanda güçlenmesini arzu ediyoruz. Körfez halklarının tamamı bizim öz be öz kardeşimizdir.

"KATAR İLE İLİŞKİLERİMİZİ HER ALANDA DERİNLEŞTİRECEĞİZ"

Körfez Bölgesi'nin huzuruna büyük önem veriyoruz.

Türk ekonomisine saldırılarda Katar daima yanımızda oldu.

Katar ile ilişkilerimizi her alanda derinleştireceğiz.

Katar'ın güvenliğini kendi ülkemizden ayrı tutmuyoruz.

Erdoğan'dan Katar'da dikkat çeken açıklamalar: Türk ekonomisine saldırılarda Katar daima yanımızda oldu ile ilgili etiketler Erdoğan Katar
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.