Epic Games nedir? Ücretsiz mi?

Oyunseverlerin indirim ve ücretsiz oyun seçenekleriyle büyük bir ilgiyle yer aldığı Epic Games son dönemlerde en çok araştırılan oyun platformları arasında yer alıyor. "Epic Games" adını yeni duyan oyunseverler, büyük bir merakla, "Epic Games nedir, ücretsiz mi?" sorunu araştırmaya başladı. Ayrıntılar haberimizde... 

Hem oyuncular hem de içerik üreticileri için oluşturulan ve son dönemlerde büyük bir hayran kitlesine ulaşan Epic Games'in ne olduğu, ücretsiz olup olmadığı merakla araştırılıyor. Peki, Epic Games nedir? Ücretsiz mi? Detaylar haberimizde... 

Epic Games nedir? Ücretsiz mi?

EPIC GAMES NEDİR? 

Epic Games bir oyun yapım şirketidir. Epic Games dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan "Fortnite" oyununu yapan şirkettir. Fortnite'ın tutmasıyla birlikte "Epic Games Store" açmıştır. Epic Games Store, bilgisayar oyunlarını edinebileceğiniz bir dijital oyun platformudur. Epic Games Store üzerinden oyun satın alıp kütüphanenizde saklayabilirsiniz. Oluşturduğunuz hesap üzerinden istediğiniz zaman bu oyunlara erişebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

DİJİTAL BİR VİTRİN 

Epic Games Store, PC ve Mac için, hem oyuncular hem de içerik oluşturucular düşünülerek tasarlanmış olan dijital bir vitrindir. Oyuncular için harika oyunlar ve oyun geliştiricileri için adil bir teklif sunmaya odaklanır.

GELİŞTİRİCİLERİN YATIRIM YAPMASINA YARDIMCI OLUR

Epic Games Store'dan bir oyun satın aldığında, diğer pek çok mağazadaki %70'lik oranın aksine, fiyatın %88'i doğrudan geliştiricilere gider. Bu, geliştiricilerin daha büyük ve daha iyi oyunlar oluşturmaya yatırım yapmalarına yardımcı olur.

EPIC GAMES ÜCRETSİZ Mİ? 

Son dönemde oyun piyasasında ismi sıkça duyulan ve Control, Civizilation VI ve GTA 5 gibi oyunları ücretsiz veren oyun şirketi Epic Games'in oyun platformu Epic Games Store'u indirmek ve kullanıcı oluşturmak tamamen ücretsiz.

EKSTRA ÜCRET ÖDENEBİLİR

Epic Games Store'dan ücretli olan oyunlar oyun alım işlemi gerçekleştirilmesi durumunda ücret ödemeniz gerekmekte. Bunun dışında ücretsiz olarak da oynayabileceğiniz oyunlar mevcut. Bunun için ücretsiz ibaresi bulunan oyunları indirebilir ya da ekstra ücret ödeyerek yeni çıkan oyunlara erişebilirsiniz.

Ancak oyunlar belli bir süreliğine ücretsiz ve indirim bittikten sonra oyunları alamazsınız. İndirimde alınan oyunlar kütüphaneye eklendikten sonra herhangi bir ücret ödenmez.

Epic Games nedir? Ücretsiz mi? ile ilgili etiketler Epic Games Epic Games Ücretsiz