Engin Akyürek'in başrolünde yer aldığı Kaçış dizisinin resmi fragmanı yayınlandı

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+’ın 14 Haziran’daki açılışına az bir süre kala, Türk orijinal dizisi ‘Kaçış’ın resmi fragmanı ve poster serisi paylaşıldı. Kadrosunda Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi isimlerin yer aldığı Kaçış dizisinin fragmanı merak uyandırdı.

Yapımcılığını O3 Medya ve Same Film’in üstlendiği, hikayesini Engin Akyürek’in kaleme aldığı, senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Disney+’ın ilk Türk orijinal dizisi ‘Kaçış’ın resmi fragmanı ve poster serisi yayınlandı.

‘Kaçış’ için heyecanın giderek yükseldiği şu günlerde seyircinin beğenisine sunulan fragman, dizinin gizemli dünyasından merak yaratan kesitleri gözler önüne seriyor. Fragmanda “Hayatta kalmak için ne kadar ileri gidebilirsin?” sorusu dikkat çekerken verilecek zorlu mücadele şimdiden heyecanla bekleniyor.

Engin Akyürek'in başrolünde yer aldığı Kaçış dizisinin resmi fragmanı yayınlandı - Resim : 2

Karakteriyle çok konuşulacak Engin Akyürek’in yer aldığı poster serisinde ise dizi için kurulan etkileyici atmosferden ipuçları veriliyor. Ortadoğu’da yaşananları, diziye de adını veren yüksek tempolu bir kaçış serüveni üzerinden aktaracak olan dizi, hafızalara kazınacak sahneleriyle merakla bekleniyor.


KAÇIŞ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Ses getirecek aksiyon sahneleri ve birçok duyguyu bir arada tattıracak öyküsüyle ‘Kaçış’ın kadrosunda Engin Akyürek’e İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi birçok başarılı isim eşlik ediyor.

Engin Akyürek'in başrolünde yer aldığı Kaçış dizisinin resmi fragmanı yayınlandı - Resim : 4


KAÇIŞ DİZİSİNİN KONUSU

‘Kaçış’; savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor. Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış sunacak olan ‘Kaçış’ platformun açılışıyla beraber 14 Haziran’da Disney+’ta yerini alacak.

Engin Akyürek'in başrolünde yer aldığı Kaçış dizisinin resmi fragmanı yayınlandı - Resim : 5

Engin Akyürek'in başrolünde yer aldığı Kaçış dizisinin resmi fragmanı yayınlandı ile ilgili etiketler Engin Akyürek disney plus kaçış

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.