Emre Aşık hakkında korkunç sözler! Yağmur Sarnıç'tan mide bulandıran iddia!

Yağmur Sarnıç ile Emre Aşık arasındaki husumet bitmiyor. Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç'ın kızları E. Aşık, babası hakkında korkunç iddialar ortaya attı. Yağmur Sarnıç boşanma aşamasındaki eşi Emre Aşık'ın kızları E. Aşık'a cinsel tacizde bulunduğunu öne sürdü.

Yağmur Sarnıç, kızı Elvin Aşık'ın babası hakkında söylediği sözler olay oldu. Son olarak Yağmur Sarnıç, avukatı Bedirhan Duymaz aracılığıyla Emre Aşık’la ilgili İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu ve korkunç bir iddia ortaya attı.

TV100'ün haberine göre; Sarnıç'ın avukatının savcılığa sunduğu dilekçede şu satırlara yer verildi:

"Müşteki Yağmur Aşık ile şüpheli Emre Aşık'ın devam eden boşanma davasında verilen geçici velayet gereği müşterek çocuklar baba ile yaşamaktadırlar. Müşteki, mağdur ve diğer çocukları ile mahkemenin belirttiği günlerde beraber olmaktadır. Mağdur Elvin, müşteki annesi tarafından tuvalet ihtiyacına yardımcı olması için banyoya götürüldüğünde müştekiye hitaben 'Anne sana bir şey söyleyeceğim ama kimseye söyleme. Babam bana p...sini gösterdi' demesi üzerine anne telefonundan video kaydı alarak kızının anlattıklarının devamını kaydetmiştir.

Şüphelinin daha önce müşterek çocukları Elvin ve Erol'u darp etmesi ve bundan dolayı ceza alması, Elvin'in "babam bana p...sini gösterdi", "olmaz dedim, olur dedi", "kimseye söyleme dedi" ifadelerinin yanı sıra vücuduyla kendisine yapılan fiili taklit etmesi neticesinde müşteki de kızının cinsel tacize uğradığı düşüncesi oluşmuştur. Şüphelinin, yukarıda ifade edilen suçtan nitelikli halleri ve savcılığınız tarafından resen tespit edilecek diğer suçlardan cezalandırılmasını, dosya kapsamında verilecek ifadeler ve sunulacak delillerin medyaya servis edilip müştekinin, kızının ve soruşturmanın zarar görmemesi için dosyanın gizli soruşturulmasını talep ederiz."

VİDEOYU DELİL OLARAK SUNDU

Yağmur Sarnıç, kızının anlattıklarını içeren videoyu da mahkemeye delil olarak sundu.

ŞİDDET İDDİASI DA VARDI

Daha önce de Yağmur Sarnıç'ın çocuklarını dövdüğü iddia edilmişti. Sarnıç ise çocuklara bakıcının şiddet uyguladığını öne sürmüştü.

Emre Aşık hakkında korkunç sözler! Yağmur Sarnıç'tan mide bulandıran iddia! ile ilgili etiketler Yağmur Ünal Emre Aşık Yağmur Sarnıç
GÜNÜN VİDEOSU

Arjantin'de Merkez Bankası için cenaze töreni düzenlendi!

Arjantin'de yeni başkan Javier Milei'nin destekçileri Merkez Bankası'nın kapısında cenaze töreni düzenledi. Javier Milei, hiperenflasyonu sona erdirmek için "merkez bankasını kapatma" sözü vermişti.