Emina Sandal, Mustafa Sandal'ı aldattı mı?

Memleketi Sırbistan'da bir dergiye röportaj veren Emina Sandal, "On aydır beraber yaşamıyoruz. Kocamı aldatmadım. Aramızdaki aşk bitince boşanmak kaçınılmaz oldu" dedi.

Popçu Mustafa Sandal ile 2008 yılında evlendiği Boşnak kökenli Emina Sandal, oğulları Yavuz ve Yaman'a rağmen boşanacaklarını açıklamıştı.

"BOŞANMAK ASLINDA KÜÇÜK BİR BÖLÜM"

Emina Sandal, ayrılık kararından sonra ilk röportajı doğup büyüdüğü Sırbistan'daki Hello dergisine verdi. Güzel şarkıcı, "Mustafa ile örnek çifttik ama bir noktada bizden bir şey eksildi. Şimdi anladım ki eksilen şey; aşktı. Boşanmak aslında küçük bir ölüm. Birlikte yaptığın her şeyin ölümü" dedi.

 "KOCAMI ALDATMADIM"

On aydır beraber yaşamadıklarını belirten 36 yaşındaki Emina, ''İki yıl acı çektiğim halde sesimi çıkarmadım. Öyle bir an geldi ki 'Ya kalıp hasta olacağım ya da risk alıp gideceğim' dedim. On aydır beraber yaşamıyoruz. Mustafa evi ilk terk ettiğinde çocukların durumu kabul etmesi çok zor oldu. Kocamı aldatmadım. Ona zarar verecek hiçbir hareketim olmadı. Velayet konusunu tartışmadık bile. Çocukların yeri annenin yanıdır.'' ifadelerini kullandı.

 "HAKLI OLDUĞUM HALDE İFTİRALAR ATILDI"

"İlk ve son kez konuşuyorum" diyerek açıklamalarını sürdüren güzel şarkıcı, şöyle demişti: "Boşanmamıza az kaldı. Barışma söz konusu değil. Beni hep haksız gösterdiler. Haklı olduğum halde bana iftiralar atıldı. Evlilik benim yüzümden bitti gibi gösterdiler ama nedeni ben değilim. Ben Boşnak bir kadınım ve Müslüman biriyim. Konuşulan ve yazılanların hiç biri doğru değil. Bitme nedenine gelirsek bunu söylemek istemiyorum; çünkü bu çok özel bir konu."

Emina Sandal, Mustafa Sandal'ı aldattı mı? ile ilgili etiketler Mustafa Sandal emina sandal aldattı mı
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.