Emina Jahovic, Mustafa Sandal'ı batırdı mı?

Emina Jahovic ile olan evliliğini üç ay önce sonlandıran şarkıcı Mustafa Sandal'ın nafaka parasını çıkarmak için çok değerli saat koleksiyonunun bir kısmını elinden çıkardığı iddia edildi.

Yeni Asır'ın haberine göre, pop müziğin usta ismi Mustafa Sandal, zor günler geçiriyor. Üç ay önce iki çocuğunun annesi Emina'dan anlaşmalı olarak boşanan ancak yüklü bir tazminat ödeyen Mustafa Sandal, maddi anlamda darboğazda.

SAATLERİNİ DEĞERİNİN ALTINDA SATTI

Boşanırken hazırladıkları protokole göre Emina'ya Sırbistan'dan 250 bin Euro'ya ev de alan Sandal, eski eşine her ay 15, oğullarına ise 10 bin lira nafaka ödüyor. Her gittiği ülkeden değeri 500 bin ila 1 milyon lira arasında değişen çok değerli saatler satın alan Sandal, iddiaya göre mali krizi aşmak için saat koleksiyonunun bir kısmını elden çıkarmış. Üstelik de yine yakın çevresinin iddiasına göre aldığı fiyatların çok altına saatlerini satmak zorunda kalmış.

REKLAM FİLMLERİNDE OYNAMAK İSTİYOR

Yıllardır ülke ülke dolaşıp farklı modellerde, renklerde ve kalitede saat satın alan Mustafa Sandal'ın bu krizden çıkmak için özellikle reklam filmlerinde oynamak istediği de öğrenildi.

Emina Jahovic, Mustafa Sandal'ı batırdı mı? ile ilgili etiketler Mustafa Sandal Emina Jahovic nafaka
GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...