Duy Beni adım adım finale gidiyor! Fenomen dizide ayrılıklar peş peşe geliyor!

Star TV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan gençlik dizilerinden biri olan ve yaz ayında giriş yaptığı dönemde bomba etkisi yapan Duy Beni hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Fenomen dizinin 20. bölümde final yaparak ekranlara veda etmesi beklenmekte.

Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Duy Beni, fırtına etkisi yaratmaya devam ediyor. Başrollerinde Rabia Soytürk ve Caner Topçu’nun oynadığı Duy Beni dizisi reyting rekorlarını alt üst ederken her bölümde yaşanan sansasyonel olaylar şikayetleri de sürekli gündemde tutuyor.

Lise yıllarında özellikle bazı nedenlerden dolayı öğrencilerin birbirlerine karşı uyguladıkları zorbalıkların ele alındığı Duy Beni dizisinin gerçek hayatı TV ekranlarına yansıtması bazı kesimlerin tepkisini çekmişti. Her ne kadar zorbalık işlenen sahnelerin fazla olması bile Duy Beni’nin tahtını salmaya yeterli olmazken dizinin dünya çapında üne kavuşması da çok zaman almadı.

Duy Beni adım adım finale gidiyor! Fenomen dizide ayrılıklar peş peşe geliyor!

Özellikle 2. bölümden itibaren yaşanan bir sahnenin göze batması ve kısa zamanda sosyal medyada zirvede yer alması Duy Beni dizisi adına bazı şeylerin değişmesine neden oldu. Kötü bir başlangıç yapmış olmasına rağmen yaz sezonunun en iddialı dizilerinden olan Duy Beni hakkında son iddialar hayranlarını biraz üzecek gibi görünmekte.

Duy Beni adım adım finale gidiyor! Fenomen dizide ayrılıklar peş peşe geliyor! - Resim : 2

Dizinin çekimlerinin yapıldığı Gerçek Koleji’ndeki zengin çocuklarının okula yeni gelen Ekim ve Bekir isimli iki genci soydukları ve zorbalık yaptıkları sahne için RTÜK’e gelen şikayetler sonrasında Duy Beni dizisinin 20. bölümde gelen tepkilerle beraber erken final yapacağı iddia edildi.

Duy Beni adım adım finale gidiyor! Fenomen dizide ayrılıklar peş peşe geliyor! ile ilgili etiketler Star TV Duy Beni final
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.