Depremde hayatını kaybeden Bünyamin'den geriye sevgilisine aldığı yürek burkan hediye kaldı!

Hatay'da annesi ve babası ile birlikte enkaz altında kalarak hayatını kaybeden Bünyamin Kayacık'ın arabasının bagajından sevgilisine göndermek üzere aldığı hediye çıktı. Bünyamin'in amcası hediyeyi Sena Kara'ya ulaştırdı. Kara'nın sosyal medya hesabından paylaştığı sevgilisine veda sözleri yürekleri burktu.

Asrın felaketinde yaşamını yitiren binlerce kişiden geriye acı hikâyeler kaldı. Onlardan biri de Hatay'ın Antakya ilçesinde yıkılan apartmanın enkazında yaşamını yitiren 27 yaşındaki Bünyamin Kayacık'ın hikâyesi. Protez diş işiyle uğraşan Kayacık, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla İstanbul'da yaşayan kız arkadaşı Sena Kara'ya bir hediye aldı.

Tanışma yıldönümleri için üzerine sevgilisinin fotoğrafını bastırıp özel olarak yaptırdığı bez bebek oyuncağı Kara'ya gönderecekti ama nasip olmadı. Kayacık, annesi Fatma Kayacık (52) ve belediyede temizlik işçisi babası Kasım Kayacık (58) ile birlikte oturdukları Akevler Mahallesi 432 Sokak'taki binanın yıkılması sonucu enkaz altında kaldı.

Depremde hayatını kaybeden Bünyamin'den geriye sevgilisine aldığı yürek burkan hediye kaldı!

Enkazdan cansız bedenleri çıkan Kayacık ile anne ve babasının cenazeleri Belen ilçesi Kömürçukuru Köyü Mezarlığı'nda gözyaşlarıyla toprağa verildi. Kayacık'ın eniştesi Osman Uğur, Kayacık'ın sevgilisi için aldığı hediyeyi otomobilinin bagajında buldu. Uğur, hediyeyi Sena Kara'ya gönderdi. Büyük üzüntü yaşayan Kara, telefonla görüştüğü aileye başsağlığı dileklerini iletti.

'TOPRAK SENİ İNCİTMESİN'

Kara'nın sosyal medyada yaptığı paylaşım ise yürekleri dağladı. Sevgilisi Bünyamin Kayacık'ın fotoğrafını tutarken çekilmiş bir kareyi "Sen beni hiç incitmedin. Toprak da seni incitmesin sevgilim. Hep, çok" sözleri ile paylaştı. Genç kızın acı paylaşımı büyük ilgi gördü. Sabah'a konuşan Kayacık'ın eniştesi Osman Uğur, "Bünyamin'in hediyesini aracında bulduk. Bünyamin bu hediyeyi birinci tanışma yıldönümleri için hazırlatmış. İstanbul'da yaşayan kız arkadaşı başsağlığı için aradı. Adresini öğrenip hediyeyi gönderdim. Kasım ayında askere gidecekti. Kısmet olmadı. Hayalleri yarım kaldı" diye konuştu.

Depremde hayatını kaybeden Bünyamin'den geriye sevgilisine aldığı yürek burkan hediye kaldı! - Resim : 2

 

Depremde hayatını kaybeden Bünyamin'den geriye sevgilisine aldığı yürek burkan hediye kaldı! ile ilgili etiketler deprem Hatay