Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na yanıt: "Seninle ben Okmeydanı SSK Hastanesini mi konuşacağım?"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CNN Türk-Kanal D ortak yayınında Hande Fırat ve Ahmet Hakan Coşkun'un sorularını cevapladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN Türk-Kanal D ortak yayınında Hande Fırat ve Ahmet Hakan Coşkun'un sorularını cevapladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan satır başları şöyle:

"REHAVETE İZİN YOK"

Biz bugüne kadar hep kendimizle yarıştık. Kendi rekorlarımızı yükseltme çabasında olduk. Bugüne kadar bizle eser ve hizmette yarışacak bir muhalefet bulamadık. Türk demokrasisin en büyük talihsizliği bu. Kılıçdaroğlu'nun bir açıklaması oldu. Televizyonlara davet ediyor. Benle ne konuşacaksın? Ortaya koyduğun bir eser yok. Okmeydanı SSK Hastanesi mi konuşacağım? Kandil'den gelen talimatları yerine getirebilmek için onların uzantısının desteğini isteyecek kadar zaafa düştün. Yüzde 1 bile oy potansiyeline sahip olmayanlara 40 vekil verdin. Bunları mı konuşacağım seninle? Bir de iftiraları var.

HANGİ SORULARA YANIT VERECEK?

Erdoğan'ın yanıtlayacağı sorular arasında "Pazar günü nasıl bir sonuç bekliyor? Kampanya izlenimleri neler? Uluslararası ilişkiler ve iç politikada hangi adımları atmayı düşünüyor?" gibi gündemi yakından ilgilendiren konular yer alıyor.

KILIÇDAROĞLU'NA YANIT

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na: Televizyona davet ediyorsun da benimle neyi konuşacaksın? Ortaya koydunuz bir eserin yok, bir vizyonun yok Seninle ben Okmeydanı SSK Hastanesini mi konuşacağım? %1 bile oyu olmayanlara 40 vekil verdin bunu mu konuşacaksın?

 


.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na yanıt: "Seninle ben Okmeydanı SSK Hastanesini mi konuşacağım?" ile ilgili etiketler Recep Tayyip Erdoğan
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.