Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail vahşice öldürüyorsa sebebi İslam aleminin dağınıklığıdır!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Türk Talebe Birliği Genel Kurulu'nda Almanya'ya Gazze konusunda tepki göstererek dikkat çeken açıklamalarda bulundu. "İsrail vahşice öldürüyorsa sebebi İslam aleminin dağınıklığıdır." diyen Erdoğan, "Türkiye'nin sınırlarından ibaret bir ülke olmadığını hala kabul etmek istemeyen varsa ya gafildir ya da kafası ve kalbi başka mahfillere kiralanmış hain." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Türk Talebe Birliği 62. Genel Kurulu'nda konuştu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

Cumhuriyetin ilanından sonra da çalışmalarını sürdüren birliğimiz Hatay meselesinin en hararetli günlerinde aldığı aksiyon sebebiyle 1936 yılında kapatılmıştı.

Yaklaşık 10 yıl sonra yeniden faaliyete geçen Milli Türk Talebe Birliği 1965 yılına kadar ismine ve temsil ettiği misyona pek de uyuşmayan bir yönetimin elinde adeta bizar olmuştu. Daha sonra yeniden isminde ifadesini bulan milli bir çizgiye yönelen birliğimiz benzer pek çok sivil toplum kuruluş gibi 12 Eylül darbesinin enkazı altında kalmıştır.

MTTB, maziden atiye bir köprü olma özelliğindendir. Milli Türk Talebe Birliği'nin en önemli özelliği ülkemizdeki milliyetçi ve mukaddesatçı gençlerin tamamını kucaklamayı başarmasıdır.

ALMANYA'YA GAZZE TEPKİSİ

Bütün Batı dünyası, haçlı emperyalist yapı bir arada. Dün akşamki (Almanya) ziyaretimde de ne yazık ki bunları gördüm. Cumhurbaşkanında da bunu gördüm. İsrail 13 bin kişiyi öldürdü, bunu niye konuşmuyorsunuz? Batı ölen Müslümanları görmüyor.

İsrail vahşice öldürüyorsa sebebi İslam aleminin dağınıklığıdır. 

Türkiye'nin sınırlarından ibaret bir ülke olmadığını hala kabul etmek istemeyen varsa ya gafildir ya da kafası ve kalbi başka mahfillere kiralanmış hain.

İSRAİL BİR TERÖR DEVLETİDİR

Dün söyledim bugün de söyleyeceğim. İsrail bir terör devletidir. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail vahşice öldürüyorsa sebebi İslam aleminin dağınıklığıdır! ile ilgili etiketler Recep Tayyip Erdoğan
GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.