Çorumlu madenciden alkış toplayan hareket! Enkazda bulduğu altınları polise teslim etti

Çorum’un Bayat ilçesinden gönüllü olarak arama-kurtarma çalışmalarına katılmak üzere deprem bölgesine giden madenci Ekrem Redif, enkaz altında bulduğu altın ve kıymetli eşyaları polise teslim etti.

Çorumlu madenci Ekrem Redif, depremlerin ardından Elbistan'da devam eden arama kurtarma çalışmaları sırasında enkazda bulduğu altınları polise teslim etti. Ekrem Redif, “Bizler buraya maden çıkarmak için değil, ömür çıkarmak için geldik” dedi. Redif bu hareketiyle takdir topladı.

Çorumlu madenciden alkış toplayan hareket! Enkazda bulduğu altınları polise teslim etti


22 YARIM ALTIN, KÜPE VE KOLYE BULDU

Çorumlu madenci Ekrem Redif, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde arama kurtarma çalışmaları sırasında üç kişinin cansız bedenlerinin çıkarıldığı bir binanın enkazından 22 yarım altın, 1 çift altın küpe, 1 altın kolye ve cep telefonu buldu.


''BURAYA MADEN ÇIKARMAK İÇİN DEĞİL, ÖMÜR ÇIKARMAK İÇİN GELDİK''

Ekrem Redif, ziynet eşyalarını Kahramanmaraş'ın Kurtuluş Mahallesi’ndeki polis merkezine tutanak karşılığında teslim etti.

Ekrem Redif, ''Ben ve arkadaşlarım gönüllü olarak Kahramanmaraş’a geldik, Gökçe Apartmanı’nda bulduğumuz ziynet eşyalarını polise zimmet karşılığı teslim ettik. Bizler buraya maden çıkarmak için değil, ömür çıkarmak için geldik'' dedi. (DHA)

Çorumlu madenciden alkış toplayan hareket! Enkazda bulduğu altınları polise teslim etti - Resim : 2

Çorumlu madenciden alkış toplayan hareket! Enkazda bulduğu altınları polise teslim etti ile ilgili etiketler deprem Kahramanmaraş