CHP'li Belediye Başkanı koronavirüse yakalandı! Makamında karantiya alındı

Mersin'de CHP'li Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan koronavirüs oldu. İlçeyi şoke eden olaydan sonra başkan kendini makam odasına kapattı. CHP'li partililerin ve ilçede yaşayan vatandaşların tedirgin olduğu olayda Bozdoğan'ın 14 günlük karantina sürecini makam odasında geçireceği bildirildi.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şöyle dedi:

"Bu sürecin ciddiyetini ortaya koyabilmek adına, siz değerli kardeşlerime bu haberi birinci ağızdan vermek, salgın ciddiyetini yeniden, bu kez kendi yaşamım söz konusuyken paylaşmak, anlatmak istedim. Covid-19 süreci henüz bitmedi. Evlerinizden maskesiz çıkmamanızı, kendinizi, çocuklarınızı ve sevdiklerinizi etkilememenizi, ölümcül sonuçlar doğurabilecek tüm toplu yaşam faaliyetlerinden uzak durmanızı bir kez daha rica ediyorum. Hastalığıma ilişkin karantina sürecim, bu hastalığa yakalanan tüm vatandaşlarımız gibi başlamıştır. Karantina sürecim bittiğinde, yine direkt sizlerle paylaşacağım ve yine Tarsus için çalışmaya devam edeceğim. Sizleri; şairin de dediği gibi, 'Yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek' çalışmaya, el ele kol kola verip dayanışma göstermeye, salgına karşı olanca gücümüzle savaşmaya davet ediyorum. Dualarınızı eksik etmeyin ve sağlıcakla kalın."

CHP'li Belediye Başkanı koronavirüse yakalandı! Makamında karantiya alındı

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan'ın makam odasında 14 gün karantinaya alındığı bildirildi. (İHA)

CHP'li Belediye Başkanı koronavirüse yakalandı! Makamında karantiya alındı ile ilgili etiketler CHP Test Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan pozitif
GÜNÜN VİDEOSU

Gezi olaylarının 10. yıl dönümünde Türkiye Komünist Partili bir grup polislere saldırdı!

Türkiye Komünist Partili bir grup, Gezi kalkışmasının 10. yıl dönümünde Taksim'de polislere saldırdı. Konuya ilişkin İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 59 şahıs gözaltına alındığı belirtildi.