CHP'den seçim itirafı: Biz seçmenimizi kandırmışsak size ne?

14 Mayıs gecesi İmamoğlu ve Yavaş'ın milletin iradesini hiçe sayarak, yaptığı manipülasyon büyük tepki çekmişti. O gece yaşananlarla ilgili konuşan CHP'li Dursun Çiçek, 'Biz seçmenimizi kandırmışsak size ne?' dedi.

Türk halkı 14 Mayıs Genel Seçimleri'nde sandık başına gitti ve milli irade tecelli etti. Seçime katılım yüzde 86.98'le tarihi bir oranda gerçekleşti.

Seçim sonuçları ise yanlı ve yönlendirme amaçlı anketlerin aksine beklendiği gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı'nın net bir üstünlüğü ile tecelli etti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE CUMHUR İTTİFAKI FARK ATTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yüzde 49,52'lik oranıyla en yakın rakibi Kemal  Kılıçdaroğlu'na 5 puan fark atarak ikinci tura kaldı.

Bir TV kanalında değerlendirmelerde bulunan CHP'li Dursun Çiçek, tam anlamıyla bir skandala imza attı. Seçmeni kandırdıklarını açık açık itiraf eden Çiçek, "Bu kadarı da olmaz" dedirtti.

Çiçek canlı yayında milyonların gözüne baka baka "Biz seçmenimizi kandırmışsak size ne?" ifadelerini kullandı. Bu ifadeler şaşkınlıkla karşılandı.

CHP'den seçim itirafı: Biz seçmenimizi kandırmışsak size ne? ile ilgili etiketler

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Gezi olaylarının 10. yıl dönümünde Türkiye Komünist Partili bir grup polislere saldırdı!

Türkiye Komünist Partili bir grup, Gezi kalkışmasının 10. yıl dönümünde Taksim'de polislere saldırdı. Konuya ilişkin İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 59 şahıs gözaltına alındığı belirtildi.