Burcu Biricik'in Hayranından Rekor Fiyat! İşte Camdaki Kız Nalan'ın Gelinliğinin Bedeli

Camdaki Kız dizisinin sezon finalinde Burcu Biricik tarafından giyilen gelinlik büyük bir ses getirmişti. Ancak kısa süre sonrasında ortaya çıkan bir gerçek herkesi şaşırttı. Çünkü Burcu Biricik'in bir hayranının Camdaki Kız dizisinde Nalan tarafından giyilen gelinliği rekor fiyata satın aldığı ortaya çıktı.

Sezon finali yaparak ekranlara kısa bir süre ara veren Camdaki Kız dizisi her bölümü ile olay yaratarak geçtiğimiz sezona damgasını vuran yapımlardan birisi oldu. Sezon finalinde Burcu Biricik tarafından giyilen beyaz gelinlik izleyenlerden tam not alırken esas gerçekler daha sonrasında belirginlik kazandı.

Camdaki Kız dizisinde Nalan tarafından giyilen gelinlik güzeller güzeli Burcu Biricik’e oldukça yakışmış ve onu adeta bir periye döndürmüştü. Bu gelinliğin içerisinde eski Monaco Prensesi Grace Kelly’e benzetilen Biricik’e sosyal medyada da hayranlarından büyük destek gelmişti.

Burcu Biricik'in Hayranından Rekor Fiyat! İşte Camdaki Kız Nalan'ın Gelinliğinin Bedeli

Dizinin sezon finali yapması sonrasında gelinlik için üç prova yapıldığı ve gelinlik içinde butiğe rekor sayıda sipariş verildiği vurgulanmıştı.

Burcu Biricik'in Hayranından Rekor Fiyat! İşte Camdaki Kız Nalan'ın Gelinliğinin Bedeli - Resim : 2

Ancak bu o kadarla da bitmedi. Burcu Biricik’in Camdaki Kız sezon finalinde giydiği gelinliğin bir hayranı tarafından 43 bin lira ödenerek rekor fiyata satın alındığı ortaya çıktı. Bunun yanında Burcu Biricik’in olay yaratan gelinliği ile ilgili Kanal D tarafından hazırlanan bir videonun da Youtube’de milyondan fazla izlendiği belirlendi.

Burcu Biricik'in Hayranından Rekor Fiyat! İşte Camdaki Kız Nalan'ın Gelinliğinin Bedeli - Resim : 3

Kraliyet Ailesi'nin kıyafetlerinde tercih edilen ziberlin kumaşının kullanıldığı gelinliğin swarovski kaplı tacı, taş işlemeli duvağı ve gelinliğin toplam fiyatının ise 43 bin TL olduğu açıklandı. Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusu Burcu Biricik’in tüm provalara hiç aksatmadan geldiğine değinen Lale Baş, “Gelinlik için günlerce çalışmalar yaptık. Çok ince düşünülerek tasarlandı.” ifadelerine yer verdi.

Burcu Biricik'in Hayranından Rekor Fiyat! İşte Camdaki Kız Nalan'ın Gelinliğinin Bedeli ile ilgili etiketler Burcu Biricik Camdaki Kız gelinlik
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.