Bülent Ersoy'un yılbaşı istekleri olay oldu! 10 kg ağırlığında...

Sapanca'da bir otelde 31 Aralık gecesi sahne almaya hazırlanan Bülent Ersoy'un otel yönetiminden talep ettiği istekler şaşırttı. Diva istekleriyle dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’i gölgede bıraktı.

Bülent Ersoy, yılbaşı gecesi Sapanca’da bulunan bir otelde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ersoy’un sahne öncesi talep ettiği istekler duyanları şaşırtıyor.

Bülent Ersoy'un 1 TIR dolusu eşyası 31 Aralık gecesi sahne alacağı otelin kral dairesine doğru yola çıktı. Ersoy, bununla da kalmayıp özel olarak verdiği siparişlerle adeta ziyafet yapmaya hazırlanıyor.

YILDIZLI ŞEF GELİYOR

Diva, yılbaşı gecesi sahne performansının ardından gerçekleştireceği yılbaşı ziyafetiyle de çok konuşulacak. İspanyanın güneyinde yer alan Marbella'nın Puerto Banus Limanı'ndan getirilecek her biri 10 kg ağırlığındaki 10 adet ıstakozlar ve pavuryalar ile birlikte Rusya'dan özel olarak getirtilen beluga siyah havyar Diva'nın yemek menüsünde bulunuyor.

Yılbaşı ziyafetini hazırlaması için Michelin yıldızlı ünlü bir şef ise Fransa’nın başkenti Paris'ten yola çıktı.

Bülent Ersoy'un yılbaşı istekleri olay oldu! 10 kg ağırlığında... ile ilgili etiketler Bülent Ersoy Yılbaşı
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.