Buğday Tanesi Filmi Konusu Nedir? Buğday Tanesi Oyuncuları Kimler?

Buğday Tanesi filmi 2 Aralık 2022'de vizyona giriyor. AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram'ın hayatını konu alan Buğday Tanesi filminin fragmanı da yayınlandı. Peki Buğday Tanesi konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte detaylar...

Buğday Tanesi filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. AK Parti Milletvekili Serkan Bayram'ın hayat hikayesini konu alacak olan Buğday Tanesi'nin başrollerini Bülent İnal, Erkan Bektaş, Ercan Kesal ve Mine Çayıroğlu oynuyor. Yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca'nın yaptığı Buğday Tanesi filmi 2 Aralık'ta vizyone giriyor.

BUĞDAY TANESİ FİLMİ KONUSU

Engelli milletvekili Serkan Bayram'ın hayatını anlatan filmin hikayesi bir buğday tarlasında başlıyor. 1 yaşındaki Serkan Bayram'ın tarlada çalışan annesi tarafından ağaç altına bırakılması, daha sonra bir nedenle yanan tarlanın ortasında kalan bebeğin de birlikte yanmasıyla mucizevi bir hayat hikayesi başlıyor.

Yanan bebeğin eşek sırtında hastaneye götürülmesi ve 40 gün boyunca yoğun bakımda kalması sonrası 41. gün yaşama tutunmasını anlatıyor Buğday Tanesi filmi.

BUĞDAY TANESİ OYUNCULARI

Bülent İnal

Mine Çayıroğlu

Ercan Kesal

Erkan Bektaş

Buğday Tanesi Filmi Konusu Nedir? Buğday Tanesi Oyuncuları Kimler? ile ilgili etiketler Sinema
GÜNÜN VİDEOSU

135 zehir taciri yakalandı! Bakan Yerlikaya nefes kesen operasyon anlarını paylaştı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Mustafakemalpaşa ilçesi ile Balıkesir'de eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyondan görüntüler paylaşarak 135 zehir tacirinin gözaltına alındığını ve çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildiğini duyurdu.