Biruni Üniversitesi ücretleri 2023! Biruni Üniversitesi yüzde 50, yüzde 75 burs ne kadar?

Bu yıl ÖSYM (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi) tarafından 17-18 Haziran 2023 tarihlerinde YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) sınavı gerçekleştiriliyor. Bu çerçevede, üniversite eğitimini özel üniversitelerde almak isteyen öğrenciler tarafından 2023 özel üniversite ücretleri heyecanla araştırılıyor. Yüzde 25 ve 50 burs ücretleri araştırılan kurumlar arasında Biruni Üniversitesi de yer alıyor. İşte, Biruni Üniversitesi ücretleri 2023!

Biruni Üniversitesi ücretleri 2023! ÖSYM tarafından her yıl düzenlenen YKS sınavı heyecanın başlamasıyla birlikte 2023 özel üniversite ücretleri büyük bir merakla araştırılmaya başlandı. 2023 eğitim ücreti en çok araştırılan üniversiteler arasında ise Biruni Üniversitesi geliyor. İşte, Biruni Üniversitesi ücretleri 2023! Biruni Üniversitesi yüzde 25 ve 50 burs ücretleri! Ayrıntılar haberimizde...

Biruni Üniversitesi ücretleri 2023! Biruni Üniversitesi yüzde 50, yüzde 75 burs ne kadar?

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ ÜCRETLERİ

Biruni Üniversitesi yeni dönem öğrenim ücretleri henüz açıklanmamıştır. Detaylı bilgi üçin lütfen üniversitesinin Web sayfasındaki duyuruları takip ediniz. Biruni Üniversitesi yeni dönem ücretleri belli olduğunda ise haberimizde yer vereceğiz.

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ HAKKINDA

Biruni Üniversitesi, 2014 yılında Dünya Eğitim Vakfı tarafından İstanbul'da kurulmuş bir vakıf üniversitesidir. Üniversite ismini bilim insanı Biruni'den almaktadır. Eğitim dili Türkçe ve İngilizce'dir. Önde Biruni Binası, arka tarafta ise Reyhan Binası ve kütüphane olarak adlandırılan üç adet binası bulunmaktadır.

Biruni Üniversitesi ücretleri 2023! Biruni Üniversitesi yüzde 50, yüzde 75 burs ne kadar? ile ilgili etiketler Biruni Üniversitesi Eğitim
GÜNÜN VİDEOSU

Giresun'da fırtına etkisiyle deniz taştı! Mini tsunami dehşeti kamerada...

Giresun'da etkili olan fırtına nedeniyle deniz taştı. Mini tsunami yaşanan Tirebolu ilçesinde o anlar saniye saniye kameralara kaydedildi.