"Birileri benim yerime tahsilat mı yapıyor?"

Eski Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, "1.5 milyon Euro tazminat almadım. Birileri benim yerime tahsilat mı yapıyor?" dedi.

Eski Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın tazminat polemiği sürüyor. Cocu'nun yerine getirildiği Kocaman'ın tazminat alıp almayacağı tartışılırken, önceki gün 1.5 milyon Euro'sunun peşin olarak verildiği iddiası ortaya atıldı. Fenerbahçe eski teknik direktörü kocama'a hakkında çıkan bu söylentiler soruldu.

1.5 milyon Euro iddiasına Hürriyet gazetesi aracılığıyla alaycı bir yanıt veren Kocaman, "Benim yerime birileri tahsilat mı yapıyor acaba? Böyle doğru olmayan haberler nasıl çıkar? Bir insan nasıl yalan haber yazabilir?" dedi.

Ali Koç ile olan görüşmesini anlatan Aykut Kocaman, "Ali Koç ile görüşürken herhangi bir tazminat isteğimin olmadığını söyledim. Sadece yardımcılarımla ilgili taleplerde bulundum. Onlar iş bulana kadar haklarının verilmesini rica ettim. Ali Bey çok kibar bir insan... -Bu kulüpte hak etmeyen bir sürü insanlara paraları dağıtıldı. Sizin sözleşmeniz var. Siz 'almayacağım' diye ısrar da etseniz biz yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile konuştuk. Gerekeni yapacağız. Sözleşmeniz var. Bir hakkınız var. Bunu vereceğiz" ifadelerini kullandı.

"Birileri benim yerime tahsilat mı yapıyor?" ile ilgili etiketler Fenerbahçe Aykut Kocaman Ali Koç tazminat