Bir Şansım Olsa gerçek mi?

Show TV’de ekranlara gelen Bir Şansım Olsa programı hakkında ilginç iddialar ortaya atıldı. Pazar günleri yayınlanan program ile ilgili olarak Bir Şansım Olsa kurgu mu, gerçek mi soruları sorulmaya başlandı.

Show TV ekranlarında hafta sonu Pazar günleri saat 13.00’da yayınlanan Bir Şansım Olsa programı büyük bir ilgi görmektedir. Programda pişmanlığı ve keşkeleri olan kişilerin bu pişmanlıklarını telafi etmeleri ele alınırken bazı gerçek hayat hikayelerinin işleneceği söylenmektedir.

Bir Şansım Olsa kurgu mu, gerçek mi?

Ayşegül Günay tarafından sunulan Bir Şansım Olsa programı hakkında sosyal medyada ilginç iddialar ortaya atılmaktadır. Programda gerçek hayat hikayelerinin anlatılmasına rağmen bunların çoğunun sadece kurgu ve hayal ürünü olduğundan bahsedilmektedir.

"Zaman makinesine girip, hayatınızla ilgili neyi değiştirmek isterdiniz?" sorusuna cevap arayan, geçmişlerinde pişmanlıklar ve hayal kırıklıkları olanlar bu programda bir şans daha isteyecek. Programın kurgu olup olmadığına dair bir açıklama yapılmasa da gerçek hikayelerin canlandırma olarak ele alındığı iddia edilmektedir.

Bir Şansım Olsa gerçek mi? ile ilgili etiketler Show TV