Bir hadsiz paylaşım daha! Kimin adına ne soracaksın?

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin başarısını gölgelemek isteyen İYİ Partili Aytun Çıray'dan bir skandal paylaşım daha geldi. Çıray sosyal medya hesabından “Salı günü MSB bütçesinde sakin sakin Sn Hulusi Akar'a sorularım olacak. Cevaplarını öğrenmek milletimizin hakkıdır.” ifadelerini kullanırken akıllara “Kimin adına ne soracaksın?” sorusu geldi.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye ve Kuzey Irak'ta teröristlerin inlerini yerle bir ederken İYİ Partili Aytun Çıray'ın sosyal medya paylaşımları dikkat çekiyor. Çıray, önce ABD Erbil Başkonsolosluğunun açıklaması üzerinden Kahraman Mehmetçiğin harekatını lekelemeye kalkıştı. Sonra ise Hulusi Akar’ı hedef alarak paylaşım yaptı.

Çıray paylaşımında " Salı günü MSB bütçesinde sakin sakin Sn Hulusi Akar'a sorularım olacak. Cevaplarını öğrenmek milletimizin hakkıdır “ ifadelerine yer verdi.

 

Bir hadsiz paylaşım daha! Kimin adına ne soracaksın? ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.