Bir dönem çok ünlü olan bu oyuncuyu tanıdınız mı?

Bir döneme damga vuran dizilerden 'Yedi Numara'da Rüya karakterine hayat veren Nuray Uslu'nun son halini görenler tanımakta zorlandı. Uslu, şu sıralar ekran önünde olmaktan çok ekran arkasında işini sürdürüyor.

977 yılında İzmir’de dünyaya gelen Nuray Uslu, 90’ların sevilen dizisi ‘Yedi Numara’da rol almıştı. Naif ve duygusal karakter Rüya’yı canlandıran oyuncu izleyicilerin gönlünde taht kurmayı da başarmıştı. 1994 yılından itibaren oyunculuk ve senaryo yazımı alanlarında profesyonelleşen Nuray Uslu, 2000-2003 yılları arasında Yedi Numara’nın da senaryosunu yazmıştı.

s-396cf04eae8a28336ccf70427c84713feb6839ad

ÇOK İZLENEN DİZİLERİN SENARYOSUNU YAZDI

Aşk Laftan Anlamaz, Kocamın Ailesi gibi dizilerin senaryosu da yine Uslu’nun kaleminden çıkmıştı. Şimdilerde yayında olan Aslan Ailem dizisinin de senaryosunu üstlenen Nuray Uslu aslında ekran önünden uzak bir hayat yaşıyor olsa da sevilen pek çok dizide imzası bulunuyor.

yedi-numara-1_16_9_1522656354

Bir dönem çok ünlü olan bu oyuncuyu tanıdınız mı? ile ilgili etiketler rüya yedi numara 7 numara nuray uslu
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.