Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş İstanbulspor maçı öncesi konuştu: İyi hizmetler yaparsanız iyi anılırsınız...

Süper Toto Süper Lig'in 26. haftasında Beşiktaş, sahasında İstanbulspor'u ağırlayacak. Mücadele öncesi Siyah-Beyazlılar'da teknik direktör Şenol Güneş açıklamalarda bulundu.

Süper Toto Süper Lig'in 26. haftasında Beşiktaş, sahasında İstanbulspor'u ağırlayacak. Mücadele öncesi siyah-beyazlılarda teknik direktör Şenol Güneş açıklamalarda bulundu.

''18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLU OLSUN''

"Sevgiyi kirletmeyin, güveni kaybetmeyin. 18 Mart Çanakkale zaferi kutlu olsun. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyoruz. Bugün varsak onlar sayesinde varız. Çanakkale Zaferi'in anarken zor günler yaşıyoruz. Savaşların olmadığı, emperyalist güçlerin hakim olmadığı dönemlerde de güçlü olmalıyız. Deprem, sel, terör... Bir sürü konu yaşıyoruz. Yönetenler de halkımıza bilgi verip, birliği sağlamalı.

''İYİ HİZMETLER YAPARSANIZ İYİ ANILIRSINIZ''

''İyi izler bırakmak lazım, iyi şeyler söylemek lazım. Kötü şeyler önce size, sonra da etrafınıza mikrop saçar. Dedikodu yapmak yerine dürüst olup, sabırlı olup beklemekte fayda var. İyi hizmetler yaparsanız iyi anılırsınız.''

''TÜM OYUNCULAR BİZİM OYUNCULARIMIZ''

''Ghezzal, Beşiktaş'a çok değerler katmış bir futbolcu. Bugün hem durumunu görmek, hem de katkı yapacağına inandığımız için 11'de. Yeteneği, oyun zekası. Tüm oyuncular bizim oyuncularımız. Önemli olan maçın başı ve sonundaki kadro değil. Birlikteliğimiz."

 

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş İstanbulspor maçı öncesi konuştu: İyi hizmetler yaparsanız iyi anılırsınız... ile ilgili etiketler Beşiktaş İstanbulspor Süper Lig Spor Toto Süper Lig Şenol Güneş