Bella Coin Yorum 2022

Bella Coin, 2020 yılının Eylül ayında Bella Protocol (BEL) adı altında ve DeFi alanı çerçevesinde yenilikleri gündeme getiren bir blok zincir projesidir. Bella Protocol olarak bilinen Bella Coin nasıl alınır? İşte, Bella Coin yorum ve geleceği…

Bella Coin olarak bilinen Bella Protocol (BEL), kripto bankacılığı konusunda tüm işlevleri daha erişilebilir kılmanın yanında daha basit bir hale getirmek amacıyla tasarlanmıştır. DeFi ürünlerini de içerisine alan bir şekilde paket halinde olan bu blok zincirinin yerel kripto para birimi ise BEL’dir.

Yavaş işlem görmekte olan blok zincirlerindeki sorunları ortadan kaldırmak amacıyla yeni bir kullanıcı deneyimi ortaya koyan Bella Coin aynı zamanda basite indirgenmiş DeFi akıllı havuz sistemi özelliği ile de kullanıcıların sıfır gas ücretiyle işlem yapmasına olanak sağlamaktadır. En iyi getirilere sahip olabilmek adına yenilikler sunan bu blok zinciri Binance’in Launchpool platformu üzerindeki ilk projelerindendir.

ARPA ekibi tarafından oluşturulan Bella Coin projesi Ledger Capital ve Arrington XRP Capital gibi önemli pek çok firma tarafından da yatırım almayı başarmıştır.

Bella Coin (BEL) Nedir?

Bella Protocol’un yerek kripto para birimlerinden olan Bella Coin Token, ekosistemin önemli bileşenlerindendir. Bir ödül tokeni olarak kullanıcılarına yönetim izni veren blok zincirinde özel indirimler elde etmek ve stake ödüllerinden yararlanmakta olağandır.

Bella Coin sahipleri gelecek adına karar almak için tokenlerini kullanarak oy verme hakkına sahiptirler. Stake edilebilir bir yapıya da sahip olduklarından pasif gelir elde etmekte mümkün olabilmektedir.

Bella Coin (BEL) Nasıl Alınır?

Bella Protocol’un yönetim tokeni olan Bella Coin’i almak isteyenler öncelikle bir kripto para borsasına üye olmak durumundadır. Binance, Gate.io, Bithumb, Uniswap (V2), Sushiswap gibi borsalarda Bella Coin listelenmektedir. Bu tür borsalara üye olunarak Bella Coin satın alınabilmektedir.

Bella Coin (BEL) Yorum

Bella Coin her ne kadar mobil POS uygulama sistemleri için bir finans aracı olarak piyasaya çıkmış olsa da madencilere sağladığı faydalar göz ardı edilmemektedir.

• Madenciler kazançlarını 7, 15 ve 30 günlük periyotlar halinde sistem içerisinde tutmaları durumunda %60’a kadar varan faiz getirisi elde edebilirler. Bu fonlama ile beraber piyasada daha fazla Bella Coin kalacağından cazip bir finansman modeli ortaya çıkmaktadır.

• Faiz işlemlerini kendisi içerisinde oluşturan Bella Coin, gördüğü yeni taleplerle birlikte sadık bir topluluğa hizmet ederek piyasada sağlam yerini her zaman sağlam tutar.

• Binance, Alphabit, The Force Protokol gibi finans dünyasının büyük oyuncuları Bella Coin’i tercih etmektedirler.

Bella Coin (BEL) Hangi Borsada?

Bella Coin aşağıda sıralanmış olan borsalarda işlem görmektedir:

• MXC
• Binance
• RockX
• Hotbit

Bella Coin Yorum 2022 ile ilgili etiketler bella coin
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.