Batman TOKİ kura sonuçları 2022! 24 Ağustos Batman Ciğerlo kazanan isim listesi

Batman TOKİ kura sonuçları 24 Ağustos 2022 Çarşamba gününde gerçekleştirildi. Batman Merkez Ciğerlo 908 Adet Konut Projesi kapsamında 2+1 ve 3+1 Konut Belirleme Kurası sonuçları isim listesi de başvuru yapanlar tarafından araştırılmaya başlandı.

Batman TOKİ kura sonuçları 24 Ağustos tarihinde araştırılmaya başlandı. Batman Merkez Ciğerlo 908 Adet Konut Projesi kapsamında Konut Belirleme Kurası saat 11.00’da gerçekleştirildi. Batman Merkez Ciğerlo 908 Adet Konut satışa sunuldu.

Batman TOKİ Ciğerlo Kura Sonuçları Açıklandı Mı?

Batman Merkez Ciğerlo 908 Adet Konut Projesi kapsamında Konut Belirleme Kurası, 24 Ağustos Çarşamba günü saat 11.00’da gerçekleştirildi. Kura çekimi TOKi’nin FaceBook hesabından canlı takip edilebilmektedir. Kura çekiminin hemen ardından TOKİ’nin sitesinden isim sorgulama ile sonuçlar anında öğrenilebilmektedir.

Batman TOKİ kura sonuçları 2022! 24 Ağustos Batman Ciğerlo kazanan isim listesi

Kura sonucu konut satın alma hakkı kazanarak konutu belirlenen veya konut sayısından az başvuru olması nedeni ile başvuru sırasına göre 29 Ağustos 2022 – 16 Eylül 2022 tarihleri arasında konut seçimi yapan hak sahipleri; peşinat bedelinden başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutarı sözleşme imzalama tarihleri arasında sözleşme imzalama işlemlerinin gerçekleştirileceği banka şubesine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklardır.

Kura çekilişinde asil hak sahiplerinden sonra 2+1 nitelikli konutlar için 93 adet, 3+1 nitelikli konutlar için ise 45 adet yedek belirlenecek, sözleşme imzalamayan asil hak sahiplerinden kalan konutlar için, İdarece ilan edilecek. Sözleşme imzalama programı çerçevesinde, yedek hak sahiplerine Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalatılacaktır.

Batman TOKİ kura sonuçları 2022! 24 Ağustos Batman Ciğerlo kazanan isim listesi ile ilgili etiketler Batman TOKİ kura sonuçları ciğerlo
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.