Başörtülü kadını kovan yobaz işletmeciden bir skandal daha: Erdoğan ve rahmetli annesine küfür ettiği görüntü ortaya çıktı

Üsküdar Kuzguncuk'ta genç bir kadını başörtülü olduğu gerekçesiyle ''Kalkın buradan, gidin! Hadi!" diye bağırarak kovan işletme sahibi Murat A.'nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve rahmetli annesine küfür ettiği yeni görüntü ortaya çıktı.

Üsküdar Kuzguncuk'ta genç bir kadını başörtülü olduğu gerekçesiyle ''Kalkın buradan, gidin! Hadi!" diye bağırarak kovan işletme sahibi Murat A., utanç veren görüntülerin ardından gözaltına alınmıştı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN ANNESİNE HADSİZ SÖZLER

'Tahrik ve aşağılama' suçlamasıyla hakkında gözaltı kararı alınan yobaz işletmecinin emniyetteki işlemleri sürerken Murat A.'nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve rahmetli annesine küfür ettiği yeni görüntü ortaya çıktı.

 

Başörtülü kadını kovan yobaz işletmeciden bir skandal daha: Erdoğan ve rahmetli annesine küfür ettiği görüntü ortaya çıktı ile ilgili etiketler Recep Tayyip Erdoğan
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.