Balkan Ninnisi neden yok? 1 Aralık Balkan Ninnisi 21. bölüm ne zaman?

Balkan Ninnisi 21. yeni bölümden üzen haber geldi. TRT 1 ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Balkan Ninnisi neden yok sorusuna yanıt arandı. Peki, 1 Aralık Balkan Ninnisi neden yok, yeni bölüm ne zaman?

TRT 1 ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Balkan Ninnisi dizisinden hayranlarını üzen bir haber geldi. Geçen hafta yayınlanmayan Balkan Ninnisi 21. bölümünün bu haftada 1 Aralık akşamında ekranlara gelmeyeceği belirtildi.

BALKAN NİNNİSİ NEDEN YOK?

Balkan Ninnisi bugün 18.00'dan 22.00'a kadar Dünya Kupası maçları oynanacağı sebebiyle yayımlanmayacak. Bu hafta aynı zamanda Gönül Dağı ve Teşkilat da olmayacak.

Balkan Ninnisi neden yok? 1 Aralık Balkan Ninnisi 21. bölüm ne zaman?

DÜNYA KUPASI MAÇLARI NASIL VE NEREDEN İZLENİR?

Futbolseverlerin heyecanla beklediği Dünya Kupası turnuvasındaki tüm maçlar TRT 1 ve TRT Spor'da izlenecek.

Dün başlayan 2022 FIFA Dünya Kupası maçları TRT'den canlı yayınla ekranlara taşınacak. Futbolun bir numaralı organizasyonu, Türkiye sınırları içinde TRT 1, TRT Spor ve TRT 4K kanalı ile TRT İzle dijital platformundan takip edilebilecek.

Balkan Ninnisi neden yok? 1 Aralık Balkan Ninnisi 21. bölüm ne zaman? ile ilgili etiketler Balkan Ninnisi
GÜNÜN VİDEOSU

Arjantin'de Merkez Bankası için cenaze töreni düzenlendi!

Arjantin'de yeni başkan Javier Milei'nin destekçileri Merkez Bankası'nın kapısında cenaze töreni düzenledi. Javier Milei, hiperenflasyonu sona erdirmek için "merkez bankasını kapatma" sözü vermişti.