Baba 20. bölüm fragmanı

Baba 20. bölüm fragmanı, dizinin son bölümünün ardından izleyenlerce merak edilmekte. Salı akşamlarının en çok izlenen yapımlarından olan Baba dizisinin son bölümünde; Emin’in Kadir ile beraber eve dönmesi Saruhanlı ailesini şok ediyor. Peki, Baba 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Baba 20. bölüm fragmanı, dizinin son bölümü sonrasında izleyenlerce yakından mercek altına alınmıştır. Salı akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan Baba dizisinin son bölümünde; Saruhanlı ailesi, Kadir ile birlikte eve gelen kişinin Emin olduğunu görünce şok yaşarlar. Emin’in hiçbir şey hatırlamadığı ortaya çıkınca aile büyük bir yıkım yaşar.

Büşra’da babasına ailesini tanıtırken Fazilet’in gözyaşları yüreklere dokunmuştur. Emin’in son hali Saruhanlı ailesini derin üzüntüye boğarken polisin Emin’i aradığını öğrenen Kadir’de büyük bir şok yaşamaktadır.

Baba 20. bölüm fragmanı

Baba Son Bölümde Neler Yaşandı?

Aralarındaki temasın tehlikelerini gören Firuze, Kadir’le yüzleşmek ister ama bu konuşma ikisini biraz daha yakınlaştırır.

Liderliğini üstlendiği Çöpköy’de, karşısındaki insanların kendisine ilk defa karşı çıktığını gören Selahattin, bir an önce bu duruma müdahale etmesi gerektiğini anlar.

Otoritesi sarsılmaya başlayan Selahattin, Kadir’e bir tuzak kurar ama Kadir bu tuzaktan sürpriz bir telefonla haberdar olur.

Baba 20. bölüm fragmanı - Resim : 2

Bir yandan Büşra’ya ulaşmaya çalışan İlhan diğer yandan Emin’i aramaya devam ederken aldığı bir bilgi tüm dengeleri değiştirir. Emin aylar sonra ailesine dair bazı bilgilere ulaşır. Kadir, babasıyla ilgili önemli bir ipucu yakalar ve baba-oğul birbirlerine bir adım daha yaklaşır.

Baba 20. bölüm fragmanı ile ilgili etiketler baba baba fragman

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.