Ayşegül Yıldız, eski eşi İbrahim Tatlıses'in sevgilisi Gülçin Karaya hakkında ilk kez konuştu

20'li yaşlarından beri aşk yaşadığı Ayşegül Yıldız’ın 9 yıl önce boşanan 69 yaşındaki şarkıcı İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz aylarda kendisinden 43 yaş küçük olan asistanı ve sevgilisi Gülçin Karakaya için “Gülçin’le gönül evliliği yaptım” açıklamasında bulunmuştu. Yıldız, geçmişte beraber fotoğraf da çektirdiği Tatlıses ve Karakaya’nın ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.

İbrahim Tatlıses’in Bursa’da yaşayan eski eşi Ayşegül Yıldız, Nişantaşı’nda “Magazin Hattı” kamerasına takıldı. Ayşegül Yıldız, İbrahim Tatlıses'in yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. İşte detaylar...Ayşegül Yıldız, eski eşi İbrahim Tatlıses'in sevgilisi Gülçin Karaya hakkında ilk kez konuştu


''ONUN MUTLU OLMASI BENİ MUTLU EDER''

İbrahim Tatlıses ile evliliğinden 8 yaşında Elif Ada adında bir kızı olan Ayşegül Yıldız, 2011 yılında nikah masasına oturup 2013 yılında boşandığı eski eşi İbrahim Tatlıses'in aşk yaşadığı asistanı Gülçin Karakaya ilgili kendisine yöneltilen sorulara "Onun mutlu olması beni mutlu eder. Bu sorunun muhattabı ben değilim. Biz boşanalı 9 yıl oldu. Ben hanımefendiyi yardımcısı olarak tanıdım. Bu konuda bir daha konuşmayacağım" şeklinde cevap verdi.

Ayşegül Yıldız, eski eşi İbrahim Tatlıses'in sevgilisi Gülçin Karaya hakkında ilk kez konuştu


PROGRAM SUNACAK

Yeniden ekranlara döneceğinin de müjdesini veren Yıldız, "1-2 gün içerisinde yeni televizyon projem belli olacak. Gündüz kuşağında program sunacağım. Hangi kanalda olacağımı şimdi söylemeyeceğim ama dört büyük kanaldan biri olacak" dedi.

Ayşegül Yıldız, eski eşi İbrahim Tatlıses'in sevgilisi Gülçin Karaya hakkında ilk kez konuştu

AYŞEGÜL YILDIZ HAKKINDA

20'li yaşlarından itibaren İbrahim Tatlıses ile ilişki yaşayan Ayşegül Yıldız, 2011 yılında usta sanatçıyla nikah masasına oturdu. 2 yıllık evliliğin ardından boşanan Yıldız, kızı Elif Ada ile kendisine yepyeni bir hayat kurdu. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettiren Ayşegül Yıldız, artık kendi işinin patronu oldu. Boşanmanın ardından Yıldız, Bursa'ya geri döndü ve Haliç Üniversitesi'nde eğitimini aldığı iç mimarlığa yöneldi. Bir büro açtı ve kızıyla birlikte yeni bir yaşam kurdu.

 

Ayşegül Yıldız, eski eşi İbrahim Tatlıses'in sevgilisi Gülçin Karaya hakkında ilk kez konuştu ile ilgili etiketler İbrahim Tatlıses ayşegül yıldız Elif Ada Tatlıses Gülçin Karakaya