Artı 1 TV için toplanan 40 milyonu hangi CHP'li aldı? Tartışmaya Can Ataklı da dahil oldu

Uğur Dündar ile Yılmaz Özdil'in birbirine düşmesine neden olan 'Artı 1 TV' ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Tele1 sunucusu Can Ataklı, CHP'li 'önemli bir ismin' Artı 1 TV için toplanan parayı yok ettiğini söyledi.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'in, Artı 1 TV'nin kuruluşunda Sezgin Baran Korkmaz'ın etkili olduğu iddiası medyayı karıştırdı.

Sözcü Yazarı Yılmaz Özdil, Twitter hesabından, "SBK'nın kafakola aldığı gazetecileri, kime hangi televizyonu kurdurduklarını biliyorum ama söylemem demedim, aksine açık açık söylüyorum, ABD'deki iddianamede yazıyor..." ifadelerini kullanırken, bir başka Sözcü Yazarı Uğur Dündar bu sözlere ateş püskürdü.

Dündar, "Sen benim ne kadar namuslu olduğumu bilen bu ülkedeki iki üç insandan birisin. Birisi Müjdat Gezen'dir, İkincisi sensin. Sana 'kardeşim' dedim. Sen nasıl olur da 'değerli ağabeyim' dediğin, yere göğe sığdıramadığın bir insana ima yollu dahi olsa çamur atmaya yeltenirsin" dedikten sonra, 'Karşıma çıkma, fena yaparım' sözleriyle de Özdil'e tepki gösterdi.

Artı 1 TV'nin kuruluşu ile ilgili iddiaların patlamasının ardından Tele1 sunucusu Can Ataklı'dan da dikkat çeken bir iddia geldi.

"CHP'Lİ İSİM 'HALLEDİYORUM' DEYİP YOK ETTİ"

Ataklı, Artı 1 TV'nin kuruluş aşamasında önemli bir CHP'linin 40 milyon TL'yi yok ettiğini söyledi. YouTube hesabından yayınladığı videoda konuşan Ataklı, şu ifadeleri kullandı:

 "Yani bu Artı televizyonunun kurulduğu zamanla ilgili çok şaibe var. Bunların içinde ben Uğur Dündar'ın adını falan duymadım. Ama bir kere CHP'den toplanan 40 milyon lira para var ve bu kayıp. Onu başka bir önemli CHP'linin 'Tamam ben hallediyorum' deyip önemli bir bölümünü yok ettiğini, gerisiyle de bina yaptığını falan söylerler..."

Artı 1 TV için toplanan 40 milyonu hangi CHP'li aldı? Tartışmaya Can Ataklı da dahil oldu - Resim : 2

Artı 1 TV için toplanan 40 milyonu hangi CHP'li aldı? Tartışmaya Can Ataklı da dahil oldu ile ilgili etiketler Uğur Dündar Yılmaz Özdil can ataklı artı 1 tv

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.