Antalyaspor Teknik Sorumlusu Alfons Groenendijk Adana Demirspor mağlubiyetini değerlendirdi: Sezon boyunca birçok tekrarını izledik...

Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında, sahasında Adana Demirspor'a 2-0 mağlup olan Fraport TAV Antalyaspor Teknik Sorumlusu Alfons Groenendijk, "Çok basit goller yiyip sonunda alınan 2-0 sıfırlık yenilgi var. Bu tür bir maçta ilk defa başımıza gelmiyor. Sezon boyunca birçok tekrarını izledik" dedi.

Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında deplasmanda Adana Demirspor'a 2-0 yenilen Fraport TAV Antalyaspor'un Teknik Sorumlusu Alfons Groenendijk, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Groenendijk, bir deplasmandan daha üzgün ayrıldıklarını söyledi. Takımda mücadele, istek ve azim olduğunu belirten Groenendijk, şunları ifade etti:

''SEZON BOYUNCA BİRÇOK TEKRARINI İZLEDİK''

"Ancak çok basit goller yiyip sonunda alınan 2-0 sıfırlık yenilgi var. Bu tür bir maçta ilk defa başımıza gelmiyor. Sezon boyunca birçok tekrarını izledik. Hoca ekibi olarak oyuncu grubuna şöyle bir telkinimiz olacak. Bu takımın özellikle deplasmanda bu tür zorlu maçlarda kafa yapısını değiştirmesi gerekiyor. Çünkü o son yüzde onluk kısım olan inanç ve konsantrasyon kısmındaki eksiklikte bazı şeyleri tam yapamıyoruz. Bunları da yapamayınca bu şekilde basit goller yiyoruz. Buna reaksiyon göstermekte zorlanıyoruz. Yine vasat oynamadık. Kötü mü oynadık? Hayır bence kötü oynamadık. Ancak çok basit kaybettik. Umarım en azından dersler çıkarıp, bir dahaki sefere deplasmanda bu tür performans tekrarı yapmayız."

Groenendijk, ligin 27. haftasını maç yapmadan geçeceklerini ve 28. haftada arabam.com Konyaspor ile deplasmanda yapacakları maç için uzun bir toparlanma süreci geçireceklerini dile getirdi.

 

Antalyaspor Teknik Sorumlusu Alfons Groenendijk Adana Demirspor mağlubiyetini değerlendirdi: Sezon boyunca birçok tekrarını izledik... ile ilgili etiketler Adana Demirspor Antalyaspor Süper Lig Spor Toto Süper Lig