Antalya Havalimanı'dan şehir merkezine nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı'dan şehir merkezi (Kaleiçi)'ne nasıl gidilir? Sorusu, Antalya'ya giden yerli ve yabancı turistlerin en çok merak ettiği soruların başında geliyor. Tatilciler Antalya Havalimanı'dan şehir merkezine gitmenin yollarını arıyor? Peki Antalya Havalimanı'dan şehir merkezine en kolay nasıl gidilir?

Yaz aylarında büyük bir turist yoğunluğu çeken Antalya'da, havalimanından şehir merkezi (Kaleiçi)'ne nasıl gidilir? Sorusu turistler tarafından büyük bir merak konusu oldu? Yerli ve yabancı turistlerin Antalya Havalimanı'ndan şehir merkezi (Kaleiçi)'ne nasıl gideceklerini bilmemeleri durumu daha da güçleştiriyor. SuperHaber olarak Antalya Havalimanı'dan şehir merkezine en kolay nasıl gidebileceğinizi açıkladık. Detaylar haberimizde...

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN ŞEHİR MERKEZİ(KALEİÇİ)’NE TAKSİ İLE NASIL GİDİLİR?
Antalya Havalimanı’ndan şehir merkezine 13 kilometre var. Yol ücreti maksimum 30 TL tutacaktır.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN ŞEHİR MERKEZİ(KALEİÇİ)’NE BELEDİYE OTOBÜSÜ İLE NASIL GİDİLİR?
Antalya Havalimanı ile Kaleiçi arasında 600 ve 800 numaralı belediye otobüsleri çalışmaktadır.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN ŞEHİR MERKEZİ(KALEİÇİ)’NE 600 NUMARALI OTOBÜS İLE NASIL GİDİLİR?
Yolcularına 24 saat hizmet veren otobüs Antalya Havaalanı, Antalya şehir merkezi ve son durak olan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında ulaşım sağlıyor. 5 TL gibi bir ücreti olan otobüs, Antalya Havalimanı ve kent merkezi ile aralarında 13 km bulunuyor. 600 numaralı belediye otobüsü , her yarım saatte bir Antalya Havalimanı’ndan kalkıp, şehir merkezinden geçerek Antalya otobüs terminaline varıyor. 600A numaralı belediye otobüsü ise, Antalya Havalimanı’ndan Yat Limanı’na gidiyor.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN ŞEHİR MERKEZİ(KALEİÇİ)’NE 800 NUMARALI OTOBÜS İLE NASIL GİDİLİR?
Lara bölgesinden Muratpaşa(Kaleiçi) Belediyesi'nin önünden Terracity AVM, Shemall AVM, Laura AVM, Şirinyalı, Akra Barut Otel (Eski Dedeman Otel), Işıklardan geçerek Şehir Merkezi, 5M Migros, İl Sağlık Müdürlüğü, Gürsu ve Sarısu Bölgesine gitmektedir. Bu iki otobüste de çift bilet uygulanıyor.

Antalya Havalimanı'dan şehir merkezine nasıl gidilir?

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN ŞEHİR MERKEZİ(KALEİÇİ)’NE ANTRAY RAYLI SİSTEMİ İLE NASIL GİDİLİR?
Antray’da Muratpaşa durağında indiğinizde Kaleiçi’ne gidebilirsiniz.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN ŞEHİR MERKEZİ(KALEİÇİ)’NE HAVALİMANI SERVİSİ İLE NASIL GİDİLİR?
Antalya’nında havalimanı servisi, Havaş tarafından işletiliyor. Terminal binasının önünden kalkan servisler, Serik Caddesi, Gazi Bulvarı, Hal Kavşağı, Kepez Belediyesi, Sanayi Kavşağı, İstikbal Mağazası, Çallı, Dumlupınar Bulvarı duraklarından geçerek Antalya Otogarı’na ulaşıyor. Havalimanı servislerinin hareket saatleri, uçakların havalimanı iniş saatlerine göre belirleniyor.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN ŞEHİR MERKEZİ(KALEİÇİ)’NE TRANSFER İLE NASIL GİDİLİR?
Havalimanı transfer şirketleri ile daha konforlu ve ekonomik bir yolculuk yaparak Antalya merkeze ulaşabilirsiniz. İstediğiniz araç tipini seçebilirsiniz. Sadece yolculuğunuzdan önce rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Antalya Havalimanı'dan şehir merkezine nasıl gidilir? ile ilgili etiketler Antalya SuperHaber
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.