Vakıfbank saat kaçta açık, kaçta kapanıyor? Vakıfbank çalışma saatleri 2020

Türkiye’de yer alan üç kamu bankalarından biri olan Vakıfbank 2020 çalışma saatleri merak konusu oluyor. Son zamanlarda koronavirüs nedeniyle birçok bankanın çalışma saatleri değişecek yeni düzene geçtiler. Bu yüzden müşteriler “Vakıfbank saat kaçta açık” sorusunun yanıtını arıyorlar. Normalleşme adımları kapsamında Vakıfbank çalışma saatleri tekrar normale döndü. Vakıfbank saat kaçta açık, kaçta kapanıyor? İşte ayrıntılar…

Ülkemizde faaliyet gösteren önemli bankalardan biri olan Vakıfbank çalışma saatleri 2020 yılına göre düzenlendi. Yeni kredi paketlerinin açıklanması ile beraber bankalara olan yoğunlukta arttı. Sosyal mesafe gereği bankalara eskisi gibi herkes bir anda giremeyecek. Bu yüzden çalışma saatlerini dikkate alıp banka şubelerine gidilmesi gerek. Vakıfbank saat kaçta açık, kaçta kapanıyor? Gibi soruların yanıtlarına bakalım…

VAKIFBANK SAAT KAÇTA AÇILIYOR?

Vakıfbank müşterileri bankanın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmak için banka şubelerini gitmeleri gerekiyor. Bazı işlemler sadece banka şubesi aracılığı ile yapılmaktadır. Fakat koronavirüs tedbirleri nedeniyle bankalarda yoğunluk yaşanmaktadır. Bunun için Vakıfbank açılış saati dikkate alınarak şubeye gidilmelidir. Vakıfbank hafta içi sabah saat 09.00’da açılmaktadır.

VAKIFBANK SAAT KAÇTA KAPANIYOR?

Bankada olan işlerinizi halletmek için işinizi son saate bırakmayın. Yaşanan yoğunluklar nedeniyle banka kapanış saati nedeniyle işleminizi yaptıramayabilirsiniz. Bunun için Vakıfbank çalışma saatlerini göz önünde bulundurarak planlarınızı yapın. Vakıfbank hafta içi saat 17.00’da kapanmaktadır.

VAKIFBANK ÇALIŞMA SAATLERİ

Vakıfbank çalışma saatleri koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenleme getirilmişti. Bazı şubeler kapatılarak şube sayısı azaltılmıştı. Normalleşme adımları başladıktan sonra Vakıfbank çalışma saatleri eski düzene göre devam etmeye başladı. Buna göre:

Vakıfbank hafta içi saat 09.00’da açılıyor, yine hafta içi saat 17.00’da kapanmaktadır. Vakıfbank şubeleri hafta sonu açık değildir. Destek almanız için telefon bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz. 0850 222 0724 telefon numarasını arayarak Vakıfbank müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank ATM’lerden 7*24 açık olduğu için birçok işlemi buradan da gerçekleştirebilirsiniz. Resmi tatil günlerinde ise banka da resmi tatile girmektedir. Resmi tatil bitiminden sonra banka normal mesai saatlerinde çalışmaktadır.

Kabinede sürpriz isim! İşte yeni Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı... Erdoğan, Türkiye Yüzyılı kabinesini açıkladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan için düzenlenen törene damga vuran kare!
Sonraki Haber