Meteoroloji’den kritik uyarı: Kuvvetli yağış ve toz taşınımına dikkat! Yarın hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 5 Ekim yurt geneli hava durumunu paylaştı. Paylaşılan verilerde, kuvvetli yağış, kuvvetli rüzgar ve toz taşınımı uyarısı yapıldı. Peki yurt genelinde yarın hava nasıl olacak? İşte 5 Ekim yurt geneli hava durumu….

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve güneybatı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, İç Anadolu'nun kuzeydoğusu, Karadeniz ile Afyonkarahisar, Isparta, Antalya ve Burdur'un doğusu, Konya, Karaman, Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Erzincan ve Ardahan çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Ordu ve Tokat çevreleri ile Yozgat'ın doğu, Sivas'ın kuzey ve batı çevrelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor. Doğu Anadolu'nun güneydoğusu ile Güneydoğu Anadolu'nun doğusunda toz taşınımı bekleniyor.

Motorinin ardından benzine indirim! Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi’yi tahtından etti! Fatih Terim'in son hediyesi, rekor bonservisle gidiyor 11 Aralık 2023 tarihli Resmi Gazete yayımlandı! Altın fiyatları haftaya hareketli başladı Burası savaş alanı değil stat! Taraftarlar koltukları paramparça etti!