Türk futbolunu ayağa kaldıracak iddia: “Fenerbahçe maçında MHK Başkanı VAR odasını arıyor, sonra ortalık karışıyor! Bu kayıtların ortaya çıkması lazım”

Fenerbahçe - Kasımpaşa maçında yaşanan penaltı pozisyonları gündemi sarsmaya devam ediyor. Verilen ve verilmeyen penaltı pozisyonlarıyla ilgili tartışmalar devam ederken, herkesi şaşkına çeviren bir iddia ortaya atıldı. Gazeteci Ferudun Niğdelioğlu, MHK Başkanı Ahmet İbanoğlu’nun maç devam ederken VAR odasını aradığını iddia etti. İşte yaşananlar…

FENERBAHÇE MAÇINDA MHK BAŞKANINDAN VAR ODASINA ŞOK TELEFON!

Süper Lig’in 27. haftasında oynanan Fenerbahçe - Kasımpaşa mücadelesi, son dakikada atılan penaltı golüyle ev sahibi ekibin 2-1 üstünlüğüyle sona erdi. Mücadele sonrası verilen ve verilmeyen penaltı kararları gündemi bir hayli meşgul etti. Son çıkan haberler konuyu farklı bir boyuta taşıdı.

Deprem uzmanından korkutan uyarı geldi! AFAD yıkılan bina sayısını açıkladı! Uğur Dündar'a dava açan Dilara Gülatan'ın babası kim? Herkes Kerem Aktürkoğlu derken Okan Buruk'un gözdesi veda ediyor Fenerbahçe penaltılarda yıkıldı, yarı final kapısı kapandı! Fenerbahçe'de tur gitti taraftarda öfke dinmedi: Neden Fred?