Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.

This browser does not support the video element.

Avustralya Sidney'de cumartesi günü bir AVM'ye düzenlenen bıçaklı saldırıda saldırgan dahil 7 kişi ölmüş aralarında bir bebeğin de bulunduğu 8 kişi ise yaralanmıştı.

GAZZE GEZİSİYLE İLGİLİ VAAZ VEREN PİSKOPOS BIÇAKLANDI

AVM'deki kanlı saldırının ardından ülkede kan donduran bir olay daha yaşandı.

Wakeley'deki Christ The Good Shepherd Kilisesi'nde gerçekleşen törende vaaz veren ve Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini söyleyen Piskopos Mar Mari Emmanuel bıçaklı saldırıya uğradı.

BIÇAĞI YÜZÜNE VE BOYNUNA SAPLADI

İnternete düşen görüntülerde sakin bir şekilde piskoposun yanına yaklaşan saldırganın elindeki bıçağı Mar Mari Emmanuel'in yüzüne ve boyun bölgesine sapladığı görülüyor.

4 KİŞİ YARALANDI, TEDAVİLERİ DEVAM EDİYOR

Olayın ardından basına açıklamalarda bulunan emniyet yetkilileri piskopos dahil 4 kişinin yaralandığını ve tedavilerinin hastanede devam ettiğini aktardı.

BM'nin kararı sonrası Sırbistan Cumhurbaşkanı gözyaşlarına boğuldu Reisi'yi son yolculuğuna uğurlamak için İranlılar Meşhed'e akın etti Parti mitingi sırasında facia: Dev sahne çöktü! Reisi'nin hayatını kaybettiği helikopter vuruldu mu? Reisi'nin cenazesinde bando takımı "Çağrı" müziği detayı! REİSİ’NİN PİLOTU KONVOYDAKİ DİĞER PİLOTLARA HANGİ EMRİ VERDİ?