Şeyma Subaşı'nın ilk kez çamaşır makinesi kullanmaya çalışması sosyal medyayı salladı

Şeyma Subaşı yine magazin gündeminde ilk sıraya oturmayı başardı. İlk kez çamaşır makinesi kullandığını ifade eden Subaşı sosyal medyada alay konusu oldu.

This browser does not support the video element.

Şeyma Subaşı Instagram Story'de paylaştığı bir video ile magazin gündemine oturdu. Kısa süre önce Mohammed Alsaloussi ile evliliğini sonlandıran ve Acun Ilıcalı'dan bir çocuğu olan Şeyma Subaşı'nın çamaşır makinesini çalıştırırken yaşadıklarını paylaştığı görüntü sosyal medyada tepki çekti.

"KENDİ APTALLIĞIMA GÜLÜYORUM"

Hayatında ilk kez çamaşır makinası kullandığını söyleyen Şeyma Subaşı, kapağı açmakta güçlük çekti. Kapağı açmak için büyük mücadele veren Subaşı o anları Instagram hesabından yayınlayarak "Benim ilk çamaşır makinesi maceram. Kendi aptallığıma o kadar gülüyorum ki…" notunu yazdı.

Derya Uluğ tepkilerin hedefinde! Hayranları G.Saray'a küfür etti Yaşar Alptekin camide vaaz vermeye başladı İlk cinsel deneyimini anlatan oyuncunun normalleştirilmesine tepki! İşte Burak Özçivit'in ödül gecesine damga vuran Gazze açıklaması! Mehmet Ali Erbil'den Acun Ilıcalı'ya gönderme: "Kapımızda beklerdi" AVM'de hareketli anlar! Armağan Çağlayan dakikalarca çalışana bağırdı