Sadettin Saran hakkında şok sözler: "Fenerbahçe şike yapmıştır açıklamalarıyla kendisini bağladı! Onun cezasını çekiyor! Ali Koç neden sessiz kalıyor?"

Fenerbahçe seçimi için hazırlanan Sadettin Saran hakkında gündeme bomba gibi düşecek bir açıklama geldi. Ali Koç'tan sonra göreve talip olan Sadettin Saran'ın eski sözlerini gündeme getiren gazeteci Ferudun Niğdelioğlu, gündemi sallayacak bir yazı kaleme aldı.

SADETTİN SARAN BU YAZIYI GÖRMESİN! ŞOK SÖZLER...

Fenerbahçe'ye yazın gerçekleşecek başkanlık seçiminde mevcut başkan Ali Koç, aday olmayacağını açıklamıştı. Bu koltuk için en kuvvetli adaylardan biri iş insanı Sadettin Saran. Gazeteci Ferudun Niğdelioğlu, Sadettin Saran ile ilgili gündeme bomba gibi düşecek sözler sarf etti.

Deprem uzmanından korkutan uyarı geldi! AFAD yıkılan bina sayısını açıkladı! Uğur Dündar'a dava açan Dilara Gülatan'ın babası kim? Herkes Kerem Aktürkoğlu derken Okan Buruk'un gözdesi veda ediyor Fenerbahçe penaltılarda yıkıldı, yarı final kapısı kapandı! Fenerbahçe'de tur gitti taraftarda öfke dinmedi: Neden Fred?