Herkes Kerem Aktürkoğlu'nun ayrılığını beklerken Galatasaray'da sürpriz veda! Okan Buruk'un prensi Almanya'ya transfer oluyor: Cimbom'un kasasına 25 milyon girecek

Galatasaray'ın son 3 sezondur gol ve asist canavarı haline gelen yıldızı Kerem Aktürkoğlu, bir türlü taraftarların gözüne girmeyi başaramadı. Avrupa'dan talipleri her geçen gün artan Kerem Aktürkoğlu'nun ayrılığını beklerken, Cimbom'da 25 milyon euroluk sürpriz bir gelişme yaşandı. Okan Buruk'un gözdesi takıma veda etmeye hazırlanıyor.

KEREM AKTÜRKOĞLU'NU BEKLERKEN ŞOK AYRILIK!

Galatasaray'ın 24 Erzincanspor'dan bedelsiz olarak renklerine kattığı Kerem Aktürkoğlu, özellikle son 3 sezondur gösterdiği performansla bambaşka bir seviyeye yükseldi. Her sene çift haneli gol asist sayısına ulaşmayı başaran Milli futbolcu bir türlü taraftarlarla arasını düzeltemedi.

O il ve bölgelerde kuvvetli yağış ve rüzgara dikkat! Süper Lig'in en iyi 20 oyuncusu belli oldu! Galatasaray zirvede Bankalar oranları güncelledi, 1 milyon TL'nin getirisi belli oldu Akaryakıta dev indirim! İşte 24 Mayıs güncel benzin motorin fiyatları FETÖ'nün yeğeninden 15 Temmuz itirafı! "Pensilvanya'da planladık" Kasım Süleymani'nin kızından dikkat çeken talep! Birlikte defnedildi..