Google Drive dosyaları silinmeye başladı! İşte, dosyalarınızı korumak için bunları yapın!

Google Drive, milyonlarca kişinin belgelerini, resimlerini, videolarını ve WhatsApp sohbet yedeklerini bulut üzerinde saklamak için başvurduğu bir uygulama olarak biliniyor. Ancak, birçok kullanıcı Google Destek forumunda dosyalarının kaybolduğundan şikayet ediyor. Peki, Google Drive dosyaları silinmekten nasıl korunur? İşte detaylar...

,Google, kullanıcıların dosyalarının kaybolduğu sorununu kabul etti. Google, verilerini kurtarmak için çaba sarf eden kullanıcıların sorunlarının devam ettiğini belirtti. Sorunun temel nedeni net olmasa da, teknoloji devi sorunun yalnızca Bu arada, Google Drive'ın web arayüzünü yakın zamanda güncellediği bilinmeli. Yeni 'Home' adlı tasarım, Google'ın Material Design 3 yönergelerine uygun olarak arayüzü güncelliyor ve kullanıcıların istedikleri dosyaları daha kolay bulmalarını sağlıyor.Google Drive for Desktop (v84.0.0.0 – 84.0.4.0) sürümünü etkilediğini söyledi.

Akaryakıt fiyatlarında son durum! İşte güncel benzin,motorin fiyatları Mehmed: Fetihler Sultanı dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler? Serdar Ali Çelikler'den sosyal medyayı ayağa kaldıran şok sözler Türkiye'de 'il olma' kriterlerine uyan 25 ilçe açıklandı! “Torreira’nın kırmızı kartını veremiyorsunuz! Her gün başka tiyatro" Ünlülerin çocukları!