Fransa'nın 2023 Eurovision temsilcisi La Zarra'dan 'İsrail yarışmadan men edilsin' çağrısı

Fransa'yı 2023 Eurovision şarkı yarışmasında temsil eden Fas asıllı Kanadalı şarkıcı La Zarra, Gazze'de katliam yapan İsrail'in 2024 Eurovision şarkı yarışmasından men edilmesi çağrısında bulundu.

Fransa'yı 2023 Eurovision şarkı yarışmasında temsil eden Fas asıllı Kanadalı şarkıcı La Zarra, Gazze'de katliam yapan İsrail'in 2024 Eurovision şarkı yarışmasından men edilmesi çağrısında bulundu. İşte detaylar...

La Zarra, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, Eurovision'a katıldığı sırada sevgi dolu olağanüstü bir seyirciyle karşı karşıya kaldığını belirterek, "Hem katılımcılar hem seyirciler, hepimiz barış ve sevgiyi aktaran müzikle bir olmuştuk." değerlendirmesinde bulundu.

O il ve bölgelerde kuvvetli yağış ve rüzgara dikkat! Süper Lig'in en iyi 20 oyuncusu belli oldu! Galatasaray zirvede Bankalar oranları güncelledi, 1 milyon TL'nin getirisi belli oldu Akaryakıta dev indirim! İşte 24 Mayıs güncel benzin motorin fiyatları FETÖ'nün yeğeninden 15 Temmuz itirafı! "Pensilvanya'da planladık" Kasım Süleymani'nin kızından dikkat çeken talep! Birlikte defnedildi..