23 Ekim Van Depremi mesajları, sözleri! Üzerinden 11 yıl geçti...

Üzerinden tam 11 yıl geçti... 23 Ekim 2011 tarihinde meydana gelen Van Depremi, daha dün yaşanmış gibi acılarımız taze. Acılı güne dair insanlar Van Depremi mesajları ve sözlerini araştırmaktadırlar. Haberimizde Van Depreminde paylaşılan mesajları ve sözleri derledik. İşte 23 Ekim Van Depremi mesajları, sözleri!

23 Ekim 2011'de meydana gelen Van Depremi üzerinden 11 yıl geçti... Yıllar geçse de daha dün gibi acısını hissettiğimiz deprem sonrası yüzlerce insanımız hayatını kaybetti. Meydana gelen felaket binlerce insanı maddi ve manevi etkilerken ülkece gösterilen dayanışma sonucu büyük ölçüde kapandı. Hala acısını yaşadğımız Van Depremi ile ilgili sözleri haberimizde derledik. İşte 23 Ekim Van Depremi mesajları, sözleri!

A101 30 Mart 2023 aktüel ürünler Perşembe katalog fiyat listesi Cumhurbaşkanlığı adaylığı için kaç imza toplandı? Deprem sonrası tüyler ürperten manzara! En düşük emekli maaşı yükseliyor, promosyonlar güncelleniyor Galatasaray transferde bombayı patlattı! Fenerbahçe'yi yıkan yıldız... İstanbul'da elektriğin kesileceği ilçeler belli oldu!