14 yıl sonra aynı projede başroldeler! İstanbul İçin Son Çağrı filminin resmi fragmanı yayınlandı

Netflix, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in paylaştığı İstanbul İçin Son Çağrı'nın resmi fragmanını paylaştı.

Bir döneme damga vuran Aşk-ı Memnu dizisinde başrolde yer alan Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat, 14 yıl sonra aynı projede yer aldı. Ünlü oyuncuların başrolünde olduğu Netflix yapımı 'İstanbul İçin Son Çağrı' filminin resmi fragmanı yayınlandı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in başrollerini paylaştığı Netflix yapımı 'İstanbul İçin Son Çağrı' filmi, 24 Kasım’da tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak. 

Yönetmenliğini Gönenç Uyanık’ın üstlendiği ve ikiliyi yıllar sonra tekrar bir araya getiren filmin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme aldı.

Filmin konusu şöyle:

"New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikaye… İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York'ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları." 

Survivor All Star'da neler yaşanacak? İletişim oyunu heyecanı! Fenerbahçe, 17 maç sonra nakavt oldu! TJK at yarışı koşu saatleri | 28 Şubat 2024 Çarşamba
Sonraki Haber