Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan'dan bomba Survivor 2021 itirafı! Adaya gizlice soktukları şeyin ne olduğu ortaya çıktı!

tv8'de ekrana gelen ve İsmail Balaban'ın birinci seçilmesiyle ekrana veda eden, Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2021 yarışmasında en çok dikkat çeken isimlerin başında yer alan yarışmacılar Aleyna Kalaycıoğlu ile Aleyna Çalışkan'ın itirafları şoke etti. İkili yarışma sonrası yaptıkları itiraflarıyla sosyal medyada çok konuşuldu. Adaşlar, çantalarına attıkları şeyin ne olduğunu itiraf etti.

Survivor 2021'de gönüllüler takımında yarışan Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan, yarışmanın ilk aylarında kural ihlali yapmış, adaya gizlice yiyecek ve içecek soktukları için ceza almışlardı. İkili, çantalarına attıkları şeyin ne olduğunu itiraf etti.

Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan

ADAYA ALKOL SOKTULAR!

açlık hâliyle o anda ellerine ne geçse alabileceklerini söyleyen Aleyna Kalaycıoğlu ile Aleyna Çalışkan, aldıkları ürünün alkol olduğunu açıkladı.

Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan


Survivor 2021'de gündemden düşmeyen yarışmacılardan Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan ile sosyal medyada canlı yayın yaptı. Kalaycıoğlu, açıklamasıyla sosyal medyada çok konuşuldu.

Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan

CEZA ALMIŞLARDI...


Yarışmanın ilk aylarında yarışma kurallarını ihlal edecek şekilde gizlice yiyecek ve içecek temin etmeleri sebebiyle ceza alan birçok yarışmacı içerisinde yer alan Aleyna Kalaycıoğlu ile Aleyna Çalışkan, temin ettikleri şeyin alkol olduğunu açıkladılar.

Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan

ACUN ILICALI ÇOK SERT TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Acun Ilıcalı o dönem yarışmacılara şu sözlerle tepki göstermişti:

''Ummadığımız ve üzüldüğümüz bir gelişme oldu. Eşitlik ilkesinin bozulduğunu ve tahmin etmediğimiz gelişmeler olduğunu öğrendik. Survivor birinci planda yarışmacılara duyduğumuz güven üzerine kurulu. Biz polis dedektifi gibi yarışmacılarımızın peşine düşmüyoruz. Ancak kurallarımız var ve bunların bazı yarışmacılar tarafından delindiğini gördük. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan yarışma kuralları dışında bazı maddeler temin ettiler. Bunları da sakladılar."


ALEYNA KALAYCIOĞLU: "ÇOK ÜZGÜNÜM"

Aleyna Kalaycıoğlu, Acun Ilıcalı'nın açıklamarını doğrulayarak, "Evet doğru, öncelikle yarışmacı psikolojisi ve açlık gereği yapılmaması gereken bir şey. Kesinlikle yaptığım şeyin yanlış olduğunun farkındayım. Çok pişmanım zaten. Herkesten özür dilerim bunun için. Gerçekten olaydan dolayı çok üzgünüm" açıklamasında bulunmuştı 


ALEYNA ÇALIŞKAN: ''ÇOK PİŞMANIZ''

Aleyna Çalışkan ise pişman olduklarını dile getirerek "Yaptığımız şeyden dolayı aşırı pişmanız. O an yarışmacı psikolojisiyle yapmıştık. Bir daha asla böyle bir şey olmayacak. Hem bizim hem Ünlüler takımından özür dileriz" şeklinde konuşmuştu.

 

 

Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan'dan bomba Survivor 2021 itirafı! Adaya gizlice soktukları şeyin ne olduğu ortaya çıktı! ile ilgili etiketler Acun Ilıcalı Survivor Aleyna Çalışkan Aleyna Kalaycıoğlu ismail balaban survivor 2021
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.