AK Partili Özkan'dan tepki: Sözde milletvekili hakkında söyleyecek bir tek sözünüz yok mu?

SuperHaber yazarı Ceyhun Bozkurt'un ortaya çıkardığı HDP'li milletvekili Semra Özel'in PKK kamplarındaki fotoğraflarını gündeme taşıyan AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, CHP ve İYİ Parti liderlerine seslendi. Özkan, "Sayın Akşener, 'milliyetçiyiz' diye mangalda kül bırakmıyorsunuz, eli kanlı terör örgütü ve onun mensuplarıyla omuz omuza fotoğraf çektiren terörist sevgilisi sözde milletvekili hakkında söyleyecek bir tek sözünüz yok mu?" dedi.

HDP Milletvekili Semra Güzel'in terör örgütü PKK kamplarında bulunduğuna ilişki fotoğrafları SuperHaber Yazarı gazeteci Ceyhun Bozkurt ortaya çıkarmış, Güzel'in terörist sevgilisinin Mehmetçikleri şehit ettiği belirlenmişti.

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, CHP ve İYİ Parti Genel başkanlarının her hafta grup toplantılarında esip gürlerken, bu haftaki grup toplantılarında, terör örgütü mensubuyla, dağda, terörist paçavralarıyla fotoğraf çektiren sözde milletvekili hakkında küçücük bir söz dahi söylenmediğini belirtti.


"ŞAŞIRDIK MI? ELBETTE ŞAŞIRMADIK"

"Şaşırdık mı? Elbette şaşırmadık" diyen Özkan şunları söyledi: "Her hafta çıkıp grup toplantılarınızda, ülkemiz ve milletimiz için büyük hayallerini tek tek hayata geçiren, milletimizin büyük bir teveccühüne ve sevgisine muhatap olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a aklınıza gelen bütün çirkeflikleri yapacaksınız, milletimizi memnun eden bütün icraatlarını ayağınızla ezeceksiniz, aşağılayacaksınız, ancak terör örgütü mensubuyla da terörist paçavralarıyla fotoğraf çektiren sözde milletvekili hakkında küçücük bir söz dahi söylemeyeceksiniz. Bu, milletimizde büyük bir acı, elem ve ıstıraba neden oldu."

Cahit Özkan, "Terör örgütünün bütün çirkefliklerine, saldırılarına karşılık kulağınızın üstüne yatarken acaba Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a niçin bu kadar husumet besliyorsunuz?" sorusunu yöneltti.

"SAYIN AKŞENER ELİ KANLI TERÖRİSTLERLE OMUZ OMUZA FOTOĞRAF ÇEKTİREN SÖZDE MİLLETVEKİLİ HAKKINDA SÖYLEYECEK BİR TEK SÖZÜNÜZ YOK MU?"

AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sizin terörist sözcüsü Semra Güzel'in, teröristlerle, terör paçavraları ile çektirdiği fotoğraf hakkında diyecek tek bir sözünüz dahi yok mu? Sayın Akşener, 'milliyetçiyiz' diye mangalda kül bırakmıyorsunuz, eli kanlı terör örgütü ve onun mensuplarıyla omuz omuza fotoğraf çektiren terörist sevgilisi sözde milletvekili hakkında söyleyecek bir tek sözünüz yok mu? Türkiye'nin diktatörlükle yönetildiğini iddia edip, millet vicdanında büyük muhabbete mazhar olmuş Cumhurbaşkanımıza karşı her türlü hakareti ederken, HDP'den gelen tehditlere tek bir cevabımız oldu mu? Zinhar olmaz.


"VATAN, MİLLET, BAYRAK SEVGİNİZ YALANDAN İBARETMİŞ"

Ortağınız tezkereye 'hayır' derken, siz müttefiki olarak çıkıp tek bir kelime söylediniz mi? Hayır. Nerede sizin milliyetçiliğiniz? Hani sizin vatanseverliğiniz nerede? Sizin vatan, millet, bayrak ve devlet aşkınızın her birisi yalandan ve dolandan ibaretmiş. Oturduğunuz koltuklarda, HDP'nin sizden hesap soracağı bilinciyle hareket ediyorsunuz ve o korku nedeniyle bugün terör örgütüne ve onun siyasi uzantısına karşı tek bir kelime dahi etmiyorsunuz. Özgür Özel'in değerlerimize, inancımıza, camilerimize, ezanımıza karşı çirkin ve pervasız tutumu hakkında tek bir kelime ettiniz mi?"

 

 

AK Partili Özkan'dan tepki: Sözde milletvekili hakkında söyleyecek bir tek sözünüz yok mu? ile ilgili etiketler Meral Akşener Kemal Kılıçdaroğlu CHP İYİ Parti semra güzel AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan tepki
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.