'AK Parti'de yasak ilişki' iddiasında önemli gelişme

Twitter'da kendisini 'AK Parti İl Kadın Kolları üyesi' olarak tanıtarak belediye başkanları ve yöneticilerin, bazı kadınlarla yasak ilişkilerinin olduğu yönünde iddialarda bulunan ‘H.K.' adlı kullanıcı hakkında yasal işlem başlatılacak. AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ‘H.K.' isminde üyeliğin bulunmadığını belirterek, konuyu yargıya taşıyacaklarını ifade etti. 

Yaptığı paylaşımlarda AK Partili belediye başkanları ve yöneticiler hakkında 'yasak aşk' iddialarında bulunan H.K. adlı Twitter kullanıcısı kendisini AK Parti İl Kadın üyesi olarak göstererek twitler attı. Bu paylaşımlar sonrasında AK Parti Sakarya İl Başkanlığı Twitter hesabından yapılan açıklamada, AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Yönetimlerinde H.K. isminde bir yöneticinin bulunmadığı ifade edildi.

Fitnenin gerisini bu hesaptan takip edebilirsiniz https://t.co/iMaZiRhbUc

— nazli ilicak (@Notredamedesion) May 1, 2016

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı Twitter hesabından yapılan açıklamada, İlgili hesapta ismi geçen muhataplar söz konusu şahıs ve hesap ile ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunacaklardır. Sahte hesaplar üzerinden iftiralarla toplum algısı oluşturmaya çalışanlar, partimizi ve partimiz mensubu kişileri yıpratmaya çalışanlar, hedef alanlar hiçbir zaman başarılı olamayacaklardır. Hizmet ettiği odaklar belli olan bu kişi veya kişiler yargı önünde hesap vereceklerdir denildi.

AKP'de neler oluyor böyle Ağızlar açıldı.. Fitne!! https://t.co/D0XHeOGQGB

— nazli ilicak (@Notredamedesion) May 1, 2016

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç da konuyla ilgili suç duyurusunda bulunacaklarını ve paylaşımlar yapan hesabın sahte hesap olduğunu söyledi.

Söz konusu hesaptan bu mesajların paylaşılmasının hemen ardından FETÖ'cü Nazlı Ilıcak'ın da mesajları kendi hesabından retweet etmesi dikkatlerden kaçmamıştı.

'AK Parti'de yasak ilişki' iddiasında önemli gelişme ile ilgili etiketler Haber